2737
2734
عنوان

با ۱۶۰ میلیون‌میشه خونه رهن کامل کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 133 پست
ای جانم خودتو ناراحت نکن آدم تو زندگیش ممکنه با همه جور موجودی روبرو بشه ان شاالله که حل میشه بی درد ...

انشالله.اخه اون اقایی ک اون خونه رو ازش خریدیم اون موقع بهمون گفت ۱۰تا خونه دارم.ما پارسال اون خونه رو خریدم ۱۴۰ میلیون الان چن برابر شده فک کنم خیلی پشیمون شده حالا میخا اذیت کنه.من کلا خیلی ترسوام با ی مشکل کوچیک از ترس میمیرم.

خدا ❤ من است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شهرری جز اصیل ترین مناطق کشور هست و مثل تمام مناطق جاهای ارزون و گرون داره حتی اطراف سعادت آبا ...

مرسی عزیزم ازه شهرک گلها گرون به نظرت با این پول میشه توته ۸۰تا ۹۰ متری نوساز رهن کنم؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2728
الکی نگران نباش مطمئن باش بیرونش میکنی خودشم دیده شما ساده ای داره زورشو میزنه که بمونه برو شکایت ...

دقیقا خیلی ساده ایم هم خودم شوهرمم از خودم صدبرابر بدتر.بعد کم سن هستیم قیافونم خیلی بچه تر نشون میده اینم سواستفاده کرد.

خدا ❤ من است.
واقعا نزدیک مترو متری دو ملیون هست رهن من خیلی دوست دارم بیام شهرری

خودت کجایی الان؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
انشالله.اخه اون اقایی ک اون خونه رو ازش خریدیم اون موقع بهمون گفت ۱۰تا خونه دارم.ما پارسال اون خونه ...

من خودمم همینطورم نزدیک موعد اجاره ام میشه گریه ام میکنم ولی هیچ مشکلی نمیتونه ایجاد کنه نگران نباش با صاحبخونه خودت صحبت کن مشکلتو بگو بگو ممکنه یک ماه بیشتر بشینیم 

2738
خودت کجایی الان؟

تو قرچکم

من بزرگ شده شهرریم ولی به خاطر گرونی خونه شهرری رفتیم پاینتر خونه خریدیم اما امان از دست فرهنگ پایین مردمش حالا میخوام خونه مو بدم رهن ماشینمم بفروشم دوباره بیام شهرری

من خودمم همینطورم نزدیک موعد اجاره ام میشه گریه ام میکنم ولی هیچ مشکلی نمیتونه ایجاد کنه نگران نباش ...

من نگران موندن خودم اینجا نیستم این خونه ای ک داخلش هستم اشناس.برا خونه خودمون نگرانم مشکلی پیش نیاره.بدون ناراحتی تخلیه کنه.

خدا ❤ من است.
من نگران موندن خودم اینجا نیستم این خونه ای ک داخلش هستم اشناس.برا خونه خودمون نگرانم مشکلی پیش نیار ...

اون داره از سادگی شما سو استفاده میکنه با یه مرد سن بالا وسر زبون دار مثلا پدرت یا پدر همسرت برید جلو خونش باهاش اتمام حجت کنید تهدید به شکایت کنید اگه پرو بازی در اورد بگو سر موقع میام وسایلتو میریزم توکوچه

میترسه خودشو جمع میکنه