2737
2739

میخوام توی خونه خودم صورتمو شمع بزنم 

چه نوع شمعی بگیرم که خوب باشه 

ارایشگاهها چه شمعی استفاده میکنن 

قلقش چیه؟ 

مرسییییییییی

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وکس مرواریدی بخر با بخار کتری یا گرمای سشوار تو ی ظرف اب کن با کاردک چدبی بزن رو صورتت فقط مواطب باش رو ابرو ها و مژه هات نریزه واستا خشک شه بکن 

وکس زغال از همه بهتره

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند
2728
 وکس مرواریدی بخر با بخار کتری یا گرمای سشوار تو ی ظرف اب کن با کاردک چدبی بزن رو صورتت فقط موا ...

شماارایشگرهستی عزیزم؟ 

میخوام کلاه سرم نره جنس بدبهم بدن

من ازین سکه ها میگیرم یا سبزن  با زرد دوتاش خوبه من دونه ای ۵تومن میگیرم تنها قلقش اینه ک باید بزاری حسابی داغ شه شاید نیم ساعت طول بکشه اگه خوب داغ نشه تا میخای بزنی پوستت خشک میشه

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
شماارایشگرهستی عزیزم؟ 

نه ولی مامانم ارایشگره خودمم خیلی وقت ها ک سرش شلوغه کمک میکنم اگ سوالی داری بپرس گلم البته مامانم ی گروه تو تلگرام داره هر کی سوالی داشته باشه جواب میده

2738
نه ولی مامانم ارایشگره خودمم خیلی وقت ها ک سرش شلوغه کمک میکنم اگ سوالی داری بپرس گلم البته مامانم ی ...

گلم وقتی داغ شد وگذاشتیم روصورتمون باید پدی چیزی بزاریم روش یا با دستم کنده میشه ؟واینکه شما اصلاح با بند و پیشنهاد میدین یاهمین وکس سکه ای ها ؟

گلم وقتی داغ شد وگذاشتیم روصورتمون باید پدی چیزی بزاریم روش یا با دستم کنده میشه ؟واینکه شما اصلاح ب ...

نه نیاز به چیزی نیست خودش خشک میشه  از ی گوشش بکشین کنده میشه فقط اگ با بخار کتری اب کردین مواظب باشین توش اب نریزه

وکس و شمع  چون پوست رو  میکشه برای ماهی یک بار خوبه  مثلا دو بار بند یک بار وکس وگرنه پوست صورت شل میشه خیلی افراط خوب نیست

نه ولی مامانم ارایشگره خودمم خیلی وقت ها ک سرش شلوغه کمک میکنم اگ سوالی داری بپرس گلم البته مامانم ی ...

چه عالی 

اینک گروه شون رو میدین 

من دستگاهشو هم گرفتم فقط میخوام بدونم وقتی رفتم وسایل ارایشی چی بگم

همین بگم وکس زغالی میخوام؟ 

چه عالی  اینک گروه شون رو میدین  من دستگاهشو هم گرفتم فقط میخوام بدونم وقتی رفتم وسایل ا ...

اگ دستگاهشو ک داری  خیلی عالی تره اره بگو وکس سکه ای زغالی میخوام دونه ای ۵ تومنه فک کنم نهایت ۷ تومنه برا هر بار یدونه نیم کافیه

2706