2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار عموی شوهرم ۹صب اومد خونمون بی اطلاع قبلی ماهم خواب بودیم خونه تمیز بود ولی حالم بهم خورد اخه مرتیکه خیر سرت استاد دانشگاهی فامیل درجه یک هم که نیستی بی اطلاع میای

اخه ۹صبح؟؟؟؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اون همه لباس کثیف تو حموم مال همون شبی بود که دخترت واکسن زدی؟؟

اره مایبی براش نبستم اون موقع فقط شوار خالی میگفتم گناه داره واسه همین بود

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
2728

ما با پدر شوهرم اینا تو ی اپارتمانیم ولی هنوز تو این چند سال نشد ک یهو سرزده مادرشوهرم بیاد خونمون.خونه شخصیع شاید من ی هفتع بخوام بخورم و بریزم و بخوابم.توخونمم نباید راحت باشم؟اونی ک سرزده میاد باید خجالت بکشه ن من

تو همان قصه ناگفته پنهان منی💑
من مهمون سرزده میاد مامانم تو حیاط یکم طولش میده و حال و احوال میکنه تا من چیزا رو با سرعت نور پرت ک ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تاکه بودیم نبودیم کسی کشت مارو غم بی همنفسی تا که رفتیم همه یار شدند خفتیم همه بیدارشدند قدرآیینه رو بدانید که هست نه درآن وقت افتادو شکست😘😘
اره مایبی براش نبستم اون موقع فقط شوار خالی میگفتم گناه داره واسه همین بود

واای مای بیبی نبستی واکسن چه ربطی ب مای بیبی داره فرشو تشکو نجس نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم اخ😵‍💫
2740
اون همه لباس کثیف تو حموم مال همون شبی بود که دخترت واکسن زدی؟؟

منم میزارم جمع شه میزارم تو ماشین...هفته ای یه بار پنج شنبه ها میشورم...کارم بده؟

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤

من چند ماه پیش سرما خورده بودم 🤧🤧حال نداشتم خونه رو جمع و جور کنم میگفتم کسی نمیاد، ولی از شانس بدم برادر شوهرم اینا اومدن، وااای خونه هم افتضاح ظرفا مونده بود خونه رو جارو نزده بودم، خیلی بده تو این شرایط بودن، پیش خودم گفتم الان جاریم میگه چقدر شلختست😄😄😄

برای درمان پلی کیستیک پیج niloofarpcossupport عالیه _       برای مو هم mastanhair 
واای مای بیبی نبستی واکسن چه ربطی ب مای بیبی داره فرشو تشکو نجس نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟

نه پتو کوچیک داره اونو زیرش انداخته بودم