2733
2734
منم داشتم شدید بود. باردار شدم راحت، فقط ۲ماه قرص ویتاگنوس خوردم

این قرص که میگین همون کلومییفنه؟ دکتر به من 3 دوره کلومییفن داد و یه دوره هم 2 تا امپول زدم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم همینطورم .شما دکتر نرفتین؟

رفتم ولی خب ارثیه تو خونوادمون تا قرص میخورم منظمه و خوبه ولی ب محض قطع قرص دوباره بر میگرده ب حالت قبل 

ازدواج کردی؟

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
2731
این قرص که میگین همون کلومییفنه؟ دکتر به من 3 دوره کلومییفن داد و یه دوره هم 2 تا امپول زدم .

نه عزیزم ویتاگنوس گیاهیه، هم قرصش هست هم قطره ش. باعث تنظیم هورمونا میشه برای تنبلی تخمدان عالیه. ولی هیچ داروی دیگه ای نباید باهاش مصرف بشه

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بنظر من کسایی که تنبلی دارن جلوگیری بعد ازدواج واقعا ریسکه 

اگ شرایطشو داشتین از ۴ الی ۵ ماه بعد ازدواج واسه اقدام شروع کنید 

چون بارداری در ما دیرتر اتفاق میوفته

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
رفتم ولی خب ارثیه تو خونوادمون تا قرص میخورم منظمه و خوبه ولی ب محض قطع قرص دوباره بر میگرده ب حالت ...

بله ازدواج کردم. منم تو خانوااده مون عمه ام اینطوریه .... 

2738
شما با دارو باردار شدید؟؟

سربچه اولم دارونخوردم اتفاقی باردارشدم

سردومی چندماه دکتررفتم دارو خوردم آمپولhcg زدم ولی باردارنشدم بعد روحیم داشت خراب میشد ۱مدت دکترو ول کردم که ۲ماه بعدش باردارشدم.

2706