2737
2734
عنوان

خانمای کارمندی که بچه کوچیک دارین

926 بازدید | 15 پست

سلام دوستان من معلمم و اول مهر 9ماه مرخصیم تموم میشه باید برم سرکار 

ولی از الان عزا گرفتم آخه دخترم اونموقع فقط 9 ماهشه خیلی کوچیکه چجوری بذارمش برم سرکار تازه الان که خیلیم به خودم وابستس... 

امروز از یکی شنیدم بچه ها تو 9ماهگی دچار اضطراب جدایی میشن من دلم نمیخواد بچم براش مشکلی پیش بیاد حتی حاضرم مرخصی بدون حقوق بگیرم ولی بعیده بهم بدن😔 شما چکار کردین با بچه های کوچیکتون وقتی می‌خواستید برید سرکار

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 

عزیزم مادرمنم کارمندبود منو میذاشت خونه ی یکی ازهمسایه ها روبروی محل کارش من از ۶ماهگی تا ۷سالگی صبحا تاظهر خونشون میموندمو مثل فرزندخوندشون شدم

هیچ مشکلیم برام پیش نیومد اتفاقا خیلی شخصیت مستقلی پیداکردمو وقتی بزرگ شدم به مادرم افتخارکردم

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه نیاز مالی نداری نرو هیچی ارزش روحیه بچتو نداره

نیاز مالی که ندارم ولی کارمند دولتم نمیتونم نرم که چند سال درس خوندم تا استخدام شدم 

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
2731
عزیزم مادرمنم کارمندبود منو میذاشت خونه ی یکی ازهمسایه ها روبروی محل کارش من از ۶ماهگی تا ۷سالگی صبح ...

عزیزم جدی میگی خدا کنه دختر منم اذیت نشه و مثل تو مستقل بار بیاد خیالم تاحدود زیادی راحت تر شد از پستت😘

منم بچه ندارم از الان همین درگیری رو دارم

الان در جریانه استخدامه یه کاره خوبم

همش فکر میکنم بچه دار شدم استعفا میدم

ولی بقیه میگن حیفه ادامه بده برا خودت حقوق بازنشستگی داشته باشی😞

از ی طرفم از الان دلم نمیاد🙁

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
2740

تازه مامانم قبول کرده دخترمو نگه داره اصلا اجازه نمیده بذارمش مهدکودک ولی خودم همش نگرانم آخه الان فقط از دست خودم چیزی میخوره مثلا حریره که میخوایم بهش بدیم یعنی خوب میشه وقتی 9ماهش شد؟ 

عزیزم انشالله همه چی به خوبی پیش میره  خدا بزرگه 🌹

انشالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم😘

عزیزم جدی میگی خدا کنه دختر منم اذیت نشه و مثل تو مستقل بار بیاد خیالم تاحدود زیادی راحت تر شد از پس ...

آره عزیزدلم امثال من زیاده نگران نباش بجاش وقتی که ازسرکاربرگشتی میتونی با محبت براش جبران کنی من وقتی بزرگترم شدم خیلی زودتر ازبقیه آشپزی و کارِ خونه رو یادگرفتم و درکنارش بخاطر اینکه پدرومادرم شاغل بودن ازبچگی به خودم میگفتم باید تو درسات همیشه موفق باشی و دقیقا همینطورم شد تا ترم آخر دانشگاه جزء شاگردای اول بودم😅نگران نباش خیلی هم خوب بارمیاد اگه خدابخواد

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍

هرجور بخواي حساب كني بسته ب تربيت هم هست

منم كارمندم دوتا دختر دارم بزرگه ٨ سالشه كوچيكه ١٦ ماهه هست

دختر بزرگم تقريبا مستقله و بغير محل خوابش مشكلي باهاش ندارم

دختر كوچيكم كمي وابسته تره 😳

حالا احتمالا بزرگترم بشه بهتر ميشه

بچه. هاي منم الان پيش مادرم هستن

دختر بزرگم رو تا دوسالگي مامانم نگه داشت دوسالش ك تموم شد گذاشتم مهد خيلي هم اجتماعي تر هست نسبت ب همسنهاش

تصميمم اين بود كوچيكه رو بعد دوسالش بزارم مهد فعلا بخاطر اين مريضي نميدونم چي بشه

اما همكارمم پسرشو از يكسالگي گذاشته مهد مشكلي هم نداره

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
آره عزیزدلم امثال من زیاده نگران نباش بجاش وقتی که ازسرکاربرگشتی میتونی با محبت براش جبران کنی من وق ...

خدا رو شکر عزیزم انشالله همیشه موفق باشی🌹

من مادر خودم خونه دار بود برا همین فک میکنم اگه خودم نباشم واسه دخترم خیلی سخته...ما برعکس شما همسایه روبروییمون خانمه کارمند بود وقتی میخواست بره سرکار از من که کوچیک بودم میخواست برم با بچه هاش بازی کنم... چند روز پیشم بهم میگفت بچتو نذاری مهدکودک لجباز و سرکش میشه یا یکی از همکارام میگفت دخترم می‌گفته من نمیخوام کارمند بشم مث تو میخوام مث زن عمو خونه دار باشم بچم عقده ای نشه از بچگی آرزو داشتم ظهر که میام خونه ناهار آماده باشه مث زن عمو سفره چیده باشی برامون🙄

2706