2737
2739
عزیزم فقط برای چند وقت نیست که بدن از بچگی تا بزرگ سالی  تغذیه رو ذخیره میکنه اهنم فقط تو گوشت ...

من فکر کردم آزمایش بدم افتضاحم؛راستی من سندرم روده تحریک پدیر دارم حبوبات نمیتونم بخورم!!حالا نمیدونم اینطور که میگید به شوهرم شاید اسید فولیک بدم

پسرم ❤❤😍😍😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فکر کردم آزمایش بدم افتضاحم؛راستی من سندرم روده تحریک پدیر دارم حبوبات نمیتونم بخورم!!حالا نمیدون ...

امگا سه و ویتامین ای هم یکی دوروز درمیون بده  ما فقط مولیتی گیتامین میخوردیم الیته ن بخاطر بچه چون موهام میریخت من میخوردم اونم میگفت من همش خستم به منم بده  صبحا هم یه  نصفه سیر میخوردیم یه ماه  چون همش سرما میخوردیم،  یه سالم یود اقدام بودم نمیشد ، که یهو دیدم باردارم

من فکر کردم آزمایش بدم افتضاحم؛راستی من سندرم روده تحریک پدیر دارم حبوبات نمیتونم بخورم!!حالا نمیدون ...

ن بنیه بدنی خیلی مهمه من کلا گوشت خور نیستم  خوشم نمیاد ولی همه چیم نرماله 

ن بنیه بدنی خیلی مهمه من کلا گوشت خور نیستم  خوشم نمیاد ولی همه چیم نرماله

ممنون تو داروهای ایرانی چیزی برای تقویت اسپرم نیست من فرانسویشو میدونم ولی اصلا وجود نداره الان

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2740