2737
2739
هیچی!!به دکترم گفتم گفت اینا همه فیلمه مگه پدرشوهرت چی خورده ۷ تا بچه ساخته به قول خودشون

باز دکتر تو خوب گفته 

دکتر من میگفت یوقت یه آقایی رو میبینی ۴تا بچه داره اگه ازش آزمایش اسپرم بگیری فاکتوراش زیر حد نرماله اصلا😂 نگران چی هستین 

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=137621004]من به شوهرم ولمن،فولیک ، سلنیوم دادم [/QUOT فارماتون  اکتی لایف و آفرودیت سنستول  همه رو با هم با ویتامین ای آمپول نروبیون دکتر نوشت آخه اسپرمش کم بود  ولی با این داروها اینقدر امد بالا دکتر باور نمی کرد  نخود  هم زیاد استفاده می کرد

📌متولد ۷۷ نیستم 
2731
ول من هم خوبه ولي خيلي گرونه

راستی فولیک رو ندادم بعضی وقتها.ولمن اصلا پیدا نمیشه .دوترم تخصص نازایی داشت اینو داد.حالا یه ماه دو ماه می خوره دیگه .اگر مشکل داره بخوره 

2740
ما غذا هامون ویتامین کافی رو نداره قدیم فرق میکرد

والا ما تو یه شرایط بدی گیر افتادیم برای ۶ ماه هم معازه خریدیم و هم خونه نمیتونستیم گوشت بخریم  چک داشتیم فقط مرغ بود و خیلی کم چرخ کرده من ازمایش آهن دادم آهنم عالی بود!!خودم چهار شاخ موندم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
دقیقا اینا عالیه .سلنیوم برای جهش اسپرم .شوهر منم همین بود

اره ولا من به اینای که اسپرم شوهرشون کمه باردار نمیشن  همین رو می گم  چند نفر باردار شدن البته خودم اینقدر دختر دوست دارم ولی همه هم پسر شدن بچه هاشونیه قرص دیگه بود  خارجی بود برا تقویت اسپرم اسمش یادم نیست گرون خریدیمش  پنج سال پیش

📌متولد ۷۷ نیستم 
والا ما تو یه شرایط بدی گیر افتادیم برای ۶ ماه هم معازه خریدیم و هم خونه نمیتونستیم گوشت بخریم  ...

عزیزم فقط برای چند وقت نیست که بدن از بچگی تا بزرگ سالی  تغذیه رو ذخیره میکنه اهنم فقط تو گوشت نیست  اتفاقا اهن حبوبات وسبزی جات زودت تر جذب و هضم میشه

2706