2733
2734
عنوان

خانومایی که بچه کوچیک دارن...

123 بازدید | 25 پست

سلام مامانا باداشتن کوچولوهاتون میتونین بع کارایه خونه رسیدگی کنین ؟خونتون همیشه مرتبه؟به خودتون چی وقت دارین ؟واسه همسراتون چی وقت دارین ؟

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

من که زیاد نمیتونم به خونه برسم.واقعا خیلی سخته به بچه برسی و به شوهر و خونه و خونه داری و....

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که زیاد نمیتونم به خونه برسم.واقعا خیلی سخته به بچه برسی و به شوهر و خونه و خونه داری و....

عزیزم بچت چندوقتشه؟

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
2738

منم اولویتم پسرمه اونو اوکی میکنم از نظر خرد و خوراک بعدش خودم میرسم بعدش خونه ک شوهرجان میادش

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
من به همه چی میرسم دوتابچه دارم کوچیکم هشت ماهشه

میشع بگی چجوری برنامه چیدی؟؟؟

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
نه قرار نیست به همه رسیدگی بشه 😂😂😂😂

چراعزیزم مهمه خونه تمیز باشه خودمون مرتب و شیک 

من هم پسرم کوچیکه هم اینکه سرکار میرم 

ولی چون از یکسال پیش یاد گرفتم برای خودم برنامه ریزی کنم، خدا رو شکر به همه کارام میرسم

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
۳ماه و نیم

الان که راحتی بزار راه بیفته 

اگ بخوای میتونی من اوایل انقد درگیرش بودم دستشویی رفتنم یادم میرفت چون هم بچه هم غذا درست کردن خونه تمیز کردن تا شب ک شوهرم میومد میذاشتمش پیشش یکم ب خودم میرسیدم کم کم جم جور شدم هرچند الانم بیشتر کارام مربوط ب دخترمه همش میریزه میپاشه یا تو حیاطه آب بازی میکنه  ولی بهتر شدم ب همه کارام میرسم 

2706