2737
2739
عنوان

دلم پر از غمه. روز به روز بدتر

493 بازدید | 28 پست

بچه ها شما به جای من باشید چیکار میکنید دلم پر از غمه اگه بگن تمام دنیا مال تو بازم حالم خوب نمیشه. من سه سال پیش با خواهر شوهرم باهم باردار شدیم اما مثل همیشه من فقط بد بیاری آوردم از اول تهدید به سقط کلی شیاف و آمپول و قرص دائم خونریزی سونو حالت تهوع شدید سه بار تو بیمارستان بستری شدم آخرشم تو 6 ماه مرد و منو سزارین کردن افسردگی گرفتم بعد سه ماه بچه اون اومد به دنیا هر وقت میدیدمش یاد بچه مرده خودم میفتادم. همه ش افسرده بودم بعد یک سال تصمیم گرفتم دوباره باردار شم اما نشدم تا یک سال این دکتر اون دکتر. ماه پیش خواهرم که 5 سال از من کوچیکتره زنگ زد و گفت باردار شده اونم با اولین اقدام براش خوشحال شدم اما دلم برای خودمم سوخت چند وقت بعدش منم باردار شدم چقدر شوهر خوشحال شد گفتیم این یکی میاد و جای قبلی پر میکنه اما اما بازم سرنوشت برای من بد خواست دوباره همون داستان داره تکرار میشه و باید بچه سقط بشه. 😢😢😢😢😢

الان همه برادر خواهرام و خواهر شوهرام با اینکه از من کوچیکترن دوتا بچه دارن بدون هیچ مشکلی. دیگه از مهمونی رفتن بدم میاد. 

همیشه خدا سختی ها مال من بوده انگار سهم سختی های بقیه م دادند به من. این فقط یه نمونه از سختی های منه. تو همه زمینه ها سختی کشیدم بدترین گزینه برام پیش اومده. خب شما جای من باشید چیکار میکنید مامانم که بیچاره همه ش غصه مو می خوره میگه آخه چرا تو باید اینجوری باشی چرا مشکلاتت تمومی نداره. دوستان بگید کسی بوده تا حالا اینجوری باشه چیکار باید کنم هرچی هم که پیش خدا و ائمه میرم انگار بدتر و بدتر میشه😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم غصه نخور

پس اینایی ک اصلااااا باردار نمیشن چی

تو وقتی میتونی حامله بشی ینی مشکلی نیس

سقط هم دلیل داره دیکه 

باید توی بارداریت تحت نظر متخصص بارداریهای پرخطر باشی

فکر کنم دکتر وجیهه مرصوصی این تخصص داشته باشن خیلی معروفه . برادرم دکتره .اگه بخای ازش میپرسم چنتا دکتر خوب بهت معرفی میکنم . غصه نداره ک

Niye galmiyorsun ..niye
2731
وای عزیزم غصه نخور پس اینایی ک اصلااااا باردار نمیشن چی تو وقتی میتونی حامله بشی ینی مشکلی نیس سق ...

بعصی چیزا رو دکتر کاری نمیتونه بکنه. بعدم شوهرم گفت دیگه برای بچه اقدام نمی کنیم این آخرین فرصت بود چقدر هزینه چقدر استرس. 

2740
کاش یکی باهام همدردی می‌کرد دلم بدجور شکسته س

عزیزه دلم اخر اخر ش اینه که بری رحم اجاره کن ی انقد غصه نخور همین استرسا باعث خیلی از مریضی ها هست 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
عزیزه دلم اخر اخر ش اینه که بری رحم اجاره کن ی انقد غصه نخور همین استرسا باعث خیلی از مریضی ها هست&n ...

اولا پول زیادی می خواد که من ندارم تا همینجاشم خیلی هزینه بیخودی کردیم بعدم شوهرم راضی به این کارا نمیشه

بعصی چیزا رو دکتر کاری نمیتونه بکنه. بعدم شوهرم گفت دیگه برای بچه اقدام نمی کنیم این آخرین فرصت بود ...

وای چقد نا امیدی بخدا خنده م گرفت از دستت

من دیدم یه بنده خدایی با یک تخمدان بعد از ۱۳ سال نازایی باردار شده تازه شوهرشم مشکل اسپرم داشته

تو چیزیت نیس که 

سقط هم دلیلشو باید پیدا کنی تحت نظر باشی

شوهرتم یه حرفی زده دیده تو هی گیر دادی ب بچه گفته اصلا اقدام نمیکنیم

یه دکتر درست حسابی پیدا کن به امید خدا بچه دارمیشی

Niye galmiyorsun ..niye

عزیزم بمیرم برات من درکت میکنم نمیدونم چرا خدامارو اینجوری عذاب میده،دیگه خسته شدم همش میگن صلاح نیست حتی نمیدونم  تاکی باید منتظر بمونم ،دلم خونه امروز جاریم زایمان میکنه بعد من ازدواج کرده،بخدا خجالت میکشم برم بیمارستان دیدنش امروز قراره بازم از دیگران حرفای نیش دار بشنوم😭😭😭اگه نی نی منم مونده بود دوماه دیگه دنیا می اومد

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
وای چقد نا امیدی بخدا خنده م گرفت از دستت من دیدم یه بنده خدایی با یک تخمدان بعد از ۱۳ سال نازایی ب ...

تو خودت جای من بودی که اینجوری حرف میزنی به نظرت این زجرهایی که من کشیدم خنده داره؟ واقعا که. 

عزیزم بمیرم برات من درکت میکنم نمیدونم چرا خدامارو اینجوری عذاب میده،دیگه خسته شدم همش میگن صلاح نیس ...

من که دیگه نا ندارم مگه من قراره برای هر موضوع چندبار امتحان بشم؟ دفعه اول بس نبود دوباره باید دقیقا به همون شکل زجر بکشم. به خدا دیگه دوست دارم بمیرم.