2733
2734

خواب دیدم تو ی گندم زار با دخترم نشستیم ی مار خیلی بزرگ جوری ک انگار  چند بار ادور زده بود خوابیده بود روی گندم هاا  ولی گندم ها هنوز سنبل نداشتن ولی سبز بودن  دیدم ک همون مار جلوی چشم من و دخترم ی مررد رو صورتشو ندیدم درسته قورت داد همش میترسیدم گریه میکردم جیغ میزدم  دیدم ک مامانم اومد مار رو تو دستش آورد سمت من منم همش جیغ و داد ک میترسم نیار سمتم  ک مار پودر شده بود انگار ک سوخته باشه مامانم میگفت نترس مرده دیگه 

هر کی میدکنه بگه تعبیرش چیه فکرمو درگیر کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم کی خواب دیدی؟تعبیر خواب مار پول ومال هست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740

بزن تعبیر خواب ببین دیگ..مار معمولا نعمته شنیدم..شایدم ی دشمنی چیزی داری یا داشتی ک مادرت تورو نجات بده از اون

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

مار دشمنه

گندم برکته

ینفر قصدش صدمه زدن به شما بوده یا هست ولی مادرتون زده پودرش کرده،احتمالا حرفی چیزی

معبر اعظم هستم از معبد مرکزی مصر باستان🧘‍♂️🧘‍♂️

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛