2737
2734

اینکه برای بعضی کاربرا اطلاعات تاپیکهاش و اینا در دسترس نیست چجوری انجامش میدن...یادم بدید لطفا....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

اونا مگه نترکیدن

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اونا ترکیدن حذف یا تعلیق کاربرین ک معلوم نیست 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2728

مگه قطع دسترسی باشن و گرنه امکان پذیر نیست 

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

عزیزم توروخدا بگو حالت خوبه؟ باز باید تست بدی تا ببینی ویروس کامل رفته یا نه؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2738
عزیزم توروخدا بگو حالت خوبه؟ باز باید تست بدی تا ببینی ویروس کامل رفته یا نه؟

ممنونم خانمی....بله عزیزم خوبم شکر خدا....ترخیص شدم ...اما خب هنوز کمی علائم دارم و تک و توک سرفه دارم....دکتر گفت تا یکی دوماه طول میکشه بهبودی کاملت....

نه عزیز...آزمایش نیاز نیست....

تا ۱۴ روز بعد شروع علائم که احتمال انتشار و انتقال ویروس به بقیه وجود داره رو گذروندیم ،و دیگه کسی ازمون نمیگیره....نیازی به تست مجدد نیست و داریم زندگی رو میگذرونیم....

ممنونم خانمی....بله عزیزم خوبم شکر خدا....ترخیص شدم ...اما خب هنوز کمی علائم دارم و تک و توک سرفه دا ...

خداروهزار مرتبه شکر

من احساس تنگی نفس دارم گهگاهی هم گر میگیرم همش میترسم از ترسمم نمیتونم دکتر برم میترسم اگه کرونا نداشته باشمم اونجا بگیرم خدایی نکرده

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
خداروهزار مرتبه شکر من احساس تنگی نفس دارم گهگاهی هم گر میگیرم همش میترسم از ترسمم نمیتونم دکتر برم ...

ممنونم گلم....

علائم شما اگه با خوردن غذاهای چرب و سرد و خیلی شیرین بدتر میشه ،کروناست ،وگرنه مربوط به بارداریه و جای نگرانی نیست....ببین اگه وقتی ماسک میزنی و تو خونه کار میکنی ،نفست میگیره و تنگی نفس پیدا میکنی،کروناست ،در غیر اینصورت نه...

اگه خدای نکرده علائمت نشونه کرونا بود ،بهتره بری آزمایش بدی و دارو بگیری...چون ممکنه با تعلل کردنت ،بدنتو یه هو بندازه و کارت به بستری بکشه...کوتاهی نکن اگه دیدی علائمت به کرونا میخوره....