2752
2739

من ۶ ماهه ک زایمان طبیعی کردم بعد از زایمان بین واژن و مجرای ادرارم ی چیز کیست مانند ایجاد شد بهم گفتن مال زایمانه ۳ تا ۶ ماه رد میشه ولی هنو نشده چکار کنم؟دکتر زنان رفتم منو ارجاع داد کلیه و مجاری ادراری اونجا رفتم سونو انجام داد گفت همه چی نرماله ی قرصی هم بهم داد صبح ها نصفه مصرف کنم ولی چون بهم نمیساخت ادامه ندادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هنوز خیلی زوده که تصمیم بگیریم صبر کن انشاالله این ماه نتیجه بگیری اگر حاملگی اتفاق افتاده باشه احتم ...

خیییییلی ممنون ❤❤

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

سلام خسته نباشید

سقط توی هفته ششم داشتم بنظرتون چقد صبر کنم تا اقدام کنم برای بارداری بعدی؟

شوهرم خیلی عجله داره بچه دوست داره میشه یه دوره پریود که گذشت اقدام کنیم؟

سلام خسته نباشید سقط توی هفته ششم داشتم بنظرتون چقد صبر کنم تا اقدام کنم برای بارداری بعدی؟ شوهرم ...

نه عزیزم حداقل ۶ ماه باید صبر کنی اگر زودتر اقدام کنی هم امکان سقط میره بالا

2740
حتما به پزشک زنان و نازایی مراجعه کن برای بچه از روش های کمک باروری استفاده کن ناامید نشو احتمالا هو ...

سلام عزیزم دو ماهه پریودم عقب افتاده تو این شرایط کرونا  شهرمون وضعیت قرمزه تماام مطب ها بستس من چیکار کنم؟

بی بی چک زدم منفی بود سابقه ی کیست ریز تخمدانم دارم 25سالمه

خدایا شکرت