2733
2734
عنوان

کیا سفر کرونایی رفتن؟

168 بازدید | 15 پست

سلام خانوما من بعد از چند ماه قرنطینه فردا مجبورم کرده شوهرم برم مسافرت،یه دختر هفت ساله ام دارم دارم از دلشوره میمیرم.تو رو خدا اگه راه حلی برای تو راه و اتوبوس دارین بگین

خطرناکه ، حتما ماسک بزنین ، اوتوبوسم محیط بسته است😞

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سفر رفتم ولی ن با اتوبوس با شخصی با رعایت تمام نکات اصلا هم بین راه نموندیم

انشاالله بسلامتی برید

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
2731
2738

ماسک دستکش مایع ضذعفونی الکل همرات بردار قبلی بشینین صندلی با الکل بشور

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓

منم ۵شنبه میریم انشالله.با ماشین خودمون ولی قلبم داره میاد توو دهنم از استرس.پسرم ماشاله شیطونه.چی جوری مجابش کنم که اونجا هم رعایت کنه و دست بشوره وووو😭😭😭

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
منم ۵شنبه میریم انشالله.با ماشین خودمون ولی قلبم داره میاد توو دهنم از استرس.پسرم ماشاله شیطونه.چی ج ...

بخدا با اینکه خونه بابامه دلم نمیخاد برم دست خودم نیس واقعا،دلشوره عجیبی دارم

بخدا با اینکه خونه بابامه دلم نمیخاد برم دست خودم نیس واقعا،دلشوره عجیبی دارم

مثلِ من😔😔

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...