2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خاهرشوهرمم میگفت گرفتم راضیم ولی یکی از فامیلام استفاده کرده موهاش خیلی فرو حجیم بوده رنگای نوکش ...

من‌ همچین چیزی‌ تو مال خودم‌ ندیدم‌ . مارک خوب‌ بگیر

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
برس حرارتی خیلی راحته.من موهام فره کامل.قبلش یبار شونه میکنم موهامو که گره نداشته باشه چون ممکنه سوز ...

بنظر خودمم خیلی راحتر از اتوعه

ادم خودش قشنگ پشت موهاشم

میتونه صاف کنه

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
2731
جنس‌ خوبش‌ رو نداشتی‌ عزیزم‌  من هم اتو دارم هم برس‌ از وقتی برس‌ گرفتم‌ اتو رو گذاشتم  ک ...

😐 😐 سال 96 صد تومن پول شوهرم بالاش داده بود

اونجور که مادر شوهر میگفت

داغ میکنه ولی میکنه

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
😐 😐 سال 96 صد تومن پول شوهرم بالاش داده بود اونجور که مادر شوهر میگفت داغ میکنه ولی میکنه

جنسش‌ خوب نبوده دیگه‌ 

سرش باید سرامیک‌ باشه‌ حالت سیلیکونی‌ نباید باشه‌ اونا خوب نیست

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
😐 نه باو بیخور من یگن منکه همش موهامو می‌کند خیلی بد بود با اینکه قبلش هی شونه میکردم  بعدم ...

منم اتو مو میخوام و البته فر و حالت دهنده.

چه مارکی خوبه؟

امروز مدلاشو دیدم تو نت گیج شدم

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
جنسش‌ خوب نبوده دیگه‌  سرش باید سرامیک‌ باشه‌ حالت سیلیکونی‌ نباید باشه‌ اونا خوب نیست

اینجور بود

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
منم اتو مو میخوام و البته فر و حالت دهنده. چه مارکی خوبه؟ امروز مدلاشو دیدم تو نت گیج شدم

🙄 منم 

هر وقت پول اومد دستم میرم مغازه میگن یه خوبشو بده😂

🙄 منم  هر وقت پول اومد دستم میرم مغازه میگن یه خوبشو بده😂

میخواستم نتی بخرم.اما خییییییلی تنوع داره😮

حالا من یهو هوس کردم بخرم.

دو تا دخملی هم دارم که دوست دارم موهاشون رو حالت بدم و حال کنم😍

اما میترسم جنسش خوب نباشه موهاشون آسیب ببینه

در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

😉 والو 

همیشه همینجور خرید میکنم😂

میخواستم نتی بخرم.اما خییییییلی تنوع داره😮 حالا من یهو هوس کردم بخرم. دو تا دخملی هم دارم که دوست ...

اره ادم تو نت میبینه

کلا سردرگم میشه ک چی میخاد بخره

انقد تنوع زیاده

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡
اینجور بود

آره‌ این‌ مدل سرش‌ سیلیکونیه‌ خوب‌ نیس‌ باید‌ سرامیکی‌ باشه

2706