2737
2739
عنوان

جفت پایین و رابطه....

6243 بازدید | 22 پست

من ۱۲ هفته فهمیدم جفتم قدامی و پرویا(پایین) 

قبل از اون خیلی رابطه داشتیم و مشکلی پیش نیومد حتی لکه بینی نداشتم الان دکتر گفت رابطه نداشته باشید تا یک ماه دیگ ک ببینم تو سونو انومالی جفت بالا میره یا ن 

ولی متاسفانه من تو‌بارداری میل جنسیم خیلی زیاد شده عمرا بتونم یک ماه تحمل کنم از طرفی عذاب وجدان نی نی رو هم دارم حالا چ خاکی تو‌ سرم کنم🤒

کسی بوده با جفت پایین رابطه جنسی داشته باشه ولی مشکلی پیش نیومده باشه؟

و من یتوکل علی الله فهو حسبه❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انققدددسختته شمایه ماه  نمیتونی تحمل کنی  ...

خدای نکرده به چیزیش بشه...ازهرچی رابطه متنفربشی خوبه؟؟؟

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|

من از اول بارداری رابطه نداشتم..از اول جفتم پایین بود تا هفته ۲۲ سونو گفت رفته بالا یعنی هفته پیش ولی باز میترسم ..ی مدتو باید تحمل کنی خدای نکرده بعد ی چی بشه نمیتونی خودتو ببخشی..رابطه تو جفت پایین ممنوعه عزیزم.جفتت کنار دهانه رحمه و خطرناکه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
دکتر گفته انجام نده عجبا😶

دکتر قبل از اونم میگفت انجام نده خطرناکه سه ماه اول ولی ما داشتیم معمولا چیزیم نشد😶ولی الان دیگ‌ میترسم گفتم شاید کسی بدونه

2738

منم جفتم قدامی ک پایین

به منم گفته رابطه نداشته باش

ولی از چند نفر پرسیدم گفتن رابطه داشته باش ولی هم کمتر هم ضربه ای نباشه

بنظرم ضربه ای نباشه مشکلی پیش نمیاد

بازم با چند تا دکتر دیگ مشورت کن

‌♥من حسابم ز همـہ مرـבم این شهر جـבاست...  من‌ امیـבم‌ به‌ خـבا‌ و‌بعـב‌ خـבا‌هم‌ به‌ خـבاست!🙂️
دکتر قبل از اونم میگفت انجام نده خطرناکه سه ماه اول ولی ما داشتیم معمولا چیزیم نشد😶ولی الان دیگ‌ می ...

یه ماه تحمل کن برو دکتر ان شالله جفتت جاش محکم شده باشه 

خیانت=افتابه اسید   
انققدددسختته شمایه ماه  نمیتونی تحمل کنی   ... خدای نکرده به چیزیش بشه...ازهرچی رابطه مت ...

واقعا سخته 😐 ما از وقتی ازدواج کردیم نشده ی هفته رابطه نداشته باشیم😐 حالا بگذرییییم الان ک باردار شدم میلم دست خودم نیس واقعا خیلی زیاد شده یکم کنترلش سخت تره

منم جفتم قدامی ک پایین به منم گفته رابطه نداشته باش ولی از چند نفر پرسیدم گفتن رابطه داشته باش ولی ...

در نهایت رابطه دارین یا ن؟ بنظر منم فشاری وارد نشه مشکلی نیس دیگ نمیدونم چرا همش میگن منع رابطه😕

واقعا سخته 😐 ما وقتی ازدواج کردیم نشده ی هفته رابطه نداشته باشیم😐 حالا بگذرییییم الان ک باردار شدم ...

میدونم چی میگی منم بارداربودم میل جنسیم زیادبود..ولی بااینکه اصلاااتوطول بارداری مشکلی نداشتم ...حتی اوایلشم تورابطه بابادخول ارضامیشدم (ببخشیدعزیزم 🙈)ولی واقعااااااسعی کرردم کنترل کنم...چون فقط لذت من مهم نبوودفکرسلامتی بچه هم بودم

حرف حساب اگربه وقتش نزنی...بعدش میشه زراضافه:/فلسفه بودن  بعضی هامثل کاسه توالته:/فقط واسه گوه خوری انتخاب شدن:|
میدونم چی میگی منم بارداربودم میل جنسیم زیادبود..ولی بااینکه اصلاااتوطول بارداری مشکلی نداشتم ...حتی ...

اره منم همینجوریم کاش حداقل میلم کم میشد اخه بعضیا تو بارداری میلشون کم میشه ... سعی میکنم تحمل کنم خدا خودش کمک کنه😬😓 

اره منم همینجوریم کاش حداقل میلم کم میشد اخه بعضیا تو بارداری میلشون کم میشه ... سعی میکنم تحمل کنم ...

اگرشوهرت خاست میتونی جوره دیگه به نیازاش جواب بدی بدون دخول...ولی روخودت کنترل کن بخاطرسلامتی بچه

2706