2752
2734
چن وقته رژیمین ب منم کمک کنین ،خیلی وقته میخام ک کم کنم ولی نمیشه زیاد میخورم دست خودم نیس نامردیه د ...

من برنج وقند خیلی کم کردم،باشگاه نمی رم ولی شب ها می رم پارک پیاده روی تند 45دقیقه خودم حس میکنم خیلی لاغر تر شدم

به وقت تولد دوقلوها  
من برنج وقند خیلی کم کردم،باشگاه نمی رم ولی شب ها می رم پارک پیاده روی تند 45دقیقه خودم حس میکنم خیل ...

عالیه جونم موفق باشی ،ولی مشکل من اینه ک پیاده روی نمیتونم برم چون چهارشونمو پاها و با سن م کوچیک تر از شونمه همینجوریشم با ورزش باهام لاغرتر شده ولی دریغ از کوچیک شدن بالاتنم 

یک ماه ورزش و رژیم داشتم ۵ کیلو کم کردم ۲سانت از زیر سینه ،۴سانت از شکم و ۶سانت از دور رونم کم شد ولی یک سانت از بازوم کم نشد،هر ببینه میفهمه کم کردم ولی اخه بالاتنم همونه من چیکارشون کنم😓😓😓بدتر از همه اینه ک دیگه نمیتونم رژیم بگیرم ،ابدا نمیتونم ،میترسم ورزش کنم باز از پایین تنه داغون تر شم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عالیه جونم موفق باشی ،ولی مشکل من اینه ک پیاده روی نمیتونم برم چون چهارشونمو پاها و با سن م کوچیک تر ...

آره بالا تنه دیرتر لاغر میشه،منم مشکل شما رو دارم ولی چون 4ماه زایمان کردم ورزش سنگین تر نمی تونم انجام بدم فعلا رژیم و پیاده روی رو شروع کردم تا وزنم پایین تر بیاد

به وقت تولد دوقلوها  
هرکی میخواد من مربیم میتونم رژیم بدم و‌ ورزشایی بدم که تو‌خونه بتونین انجام بدین https://www.inst ...

جونم من اینستا ندارم میتونی اگه زحمتی نیست همینجا پست بالارو ک درباره خودم نوشتم بخونی و راهنماییم کنی؟

آره بالا تنه دیرتر لاغر میشه،منم مشکل شما رو دارم ولی چون 4ماه زایمان کردم ورزش سنگین تر نمی تونم ان ...

شما فک کن من دور بازوم ۳۳سانت دور رونم ۶۰سانت😑

زومبا مد نظرم بود ب نظرم میرسه قرار نیس ب وسیله ای دست بزنم برا همین مانعی حس نکردم

عزیزم لطفا تو‌خصوصی پیام بده

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
آره بالا تنه دیرتر لاغر میشه،منم مشکل شما رو دارم ولی چون 4ماه زایمان کردم ورزش سنگین تر نمی تونم ان ...

درست نیست اگه شما شیر میدین رژیم بگیرین

مربی هستم عزیزم اکه سوالی داشتی میتونی بپرسی

اینم اینیستامه فالو کنین و به دوستاتون معرفی کنین براتون رایگانه برنامه ورزشی وتغذیه میدم

https://www.instagram.com/p/B_SvIOqgA0J/?utm_source=ig_web_copy_link

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
درست نیست اگه شما شیر میدین رژیم بگیرین مربی هستم عزیزم اکه سوالی داشتی میتونی بپرسی اینم اینیستام ...

نه عزیزم شیر نمیدم،اینستا ندارم میشه بگین چه ورزشی پشت خط سوتین لاغر میکنه؟

به وقت تولد دوقلوها  
نه عزیزم شیر نمیدم،اینستا ندارم میشه بگین چه ورزشی پشت خط سوتین لاغر میکنه؟

خصوصی پیام بدین لطفا

2706