2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تبریزیان همونی نیست که برای درمان کرونا روغن بنفشه و پنبه رو تجویز کرده؟ خودت بشین فکر کن ببین یه ر ...

شما‌هم وقت کردی یکم بشین فکر کن بعد حرف بزنو فقط حر هوجی هایی مثل بی بی سی رو چشم و گش‌بسته قبول نکن مثلا‌انسان هستی و اختیار داری اولا راهکاری که ایت الله تبریزیان تجویزککردن بابت پنبه و رعن بنفشه حتی از نظر علمی‌هم گاملا قابل بررسی اگر نیست چرا پس اونوع شیاف های مختلف و شیمیایی داریم اونها رو مسخره نمیکنین حالا شیاف روغن بنیفشه که بهترین روغنها از نطر خاصیت و شفاست شد‌مسخره ثانیا راهکاریهایی که ایت الله تبیزیان دارن همه برگرفته از روایات مستنده و ایشون از خودشون چیزی افاضه فیض نمیکنن مثل‌بعضی ها همه از کلام ائ ه است اگر نبوو اینقدر شفا نبود در‌دداروهاشون من دوساله اشنا شدن و هییچ دکتری نرفتم از دلروی امام کاظم بگیر تا قرص خون و داروی جامع امام رصا و روعن حنظل و هرچی حالا اینو استفاده نکردم ولی قطعا جمع‌کننده است حالا بینی شاید منطورشون بینی گوشتیه نه استخونی

من بواسیرم با قرص خونش

و همه بیماریهای ویروسیمون و بالا بردن سیستم ایمنی با داروی امام کاظم

دندون دردم و خالی شدت دندونم با روعن حنظل

حل تمام مشکلات پوستیم با داروی‌ پوستی مالیدنی

ووو حل شده اینو استفاده نکردم ولی قطعا‌جمع کننده

شما‌هم وقت کردی یکم بشین فکر کن بعد حرف بزنو فقط حر هوجی هایی مثل بی بی سی رو چشم و گش‌بسته قبول نکن ...

اولا خیلی خوشحالم که از درمانها نتیجه گرفتی ایشالا همیشه سلامت باشی 

دوما به همون آیت الله تبریزیان بگو برات یه دارو تجویز کنه تا یاد بگیری با بقیه چجوری درست صحبت کنی 

سوما من یادم نمیاد این تاپیک مال کی بوده امروز دیدم شما با توپ پر جوابمو دادی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
من بواسیرم با قرص خونش و همه بیماریهای ویروسیمون و بالا بردن سیستم ایمنی با داروی امام کاظم دندون ...

برای منافذ باز و صاف ش ن پوست چی دارن؟؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

سلام دوستان اتفاقا من از داروهای ایت الله تبریزیان استفاده کردم خیلی خوب بودن من یه بار کیست مویی دراوردم با دارو جامع امارضا ع وداروی پوستی مالیدنی که زدم کیست موییم بدون جراحی خودش بیرون اومد الان هم ازداروی صفرابر برا کیسه صفرام استفاده میکنم که خیلی عالی هستش  برا ویروس کرونا هم کفتن که داروی امام کاظم استفاده کنید داروش هم زمستانه داره هم تابستانه حتی برا سرماخوردگی هم عالیه چون چندبار که میخوردم زود گلودردم خوب میشد .(دوستان عزیز تاوقتی خودت از داروهای اون بنده خدا استفاده نکردید ونتیجه ندید لطفا مسخره نکنید شاید بعضی ها استفاده کرده باشن خوب بود براشون شاید باحرف شما که مسخره میکنید دیگه اون بنده خدایی که دارو نیاز داره از درمانش صرف نظر کنه)

استارتر جان استفاده کردی؟  من تازه خریدم  ۴ بار بیشتر جواب نمیده گفته باید ۸قوطی استفاده ک ...

عزیزم سلام نتیجه گرفتی شما ؟

میشه به نیت ازدواج مجددم صلوات بفرستید و برای عاقبت بخیریم دعا کنید.  
2706