2733
2734
عنوان

جاری رو دعوت کنم یا نه؟

182 بازدید | 13 پست

بچه ها میخام خانواده همسرم رو دعوت کنم، نمیدونم که باید حتما جاریم و برادر شوهرم رو هم بگم یا نه!؟ 

به نظرتون زشت میشه دعوت نکنم؟ 

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

زشته

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

خب دعوتشون کن دیگه محبت محبت میاره چیزی ازت کم نمیشه اینجوری به خودتم احترام گذاشتی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

خودشون امسال کلا دعوت نکردن ولی بديش اینه ک توی یه مجتمع هستیم نگیم هم خودشون بعد افطار میان چون پدر شوهرم اینا هستن

2738
خب دعوتشون کن دیگه محبت محبت میاره چیزی ازت کم نمیشه اینجوری به خودتم احترام گذاشتی

نه من مشکلی با دعوت کردن ندارم فقط میخاستم ببینم واجبه یا نه 

چون دیدم بارها فقط پدرشوهرم اینا رو دعوت کردم خودش اومده بی دعوت 

گفتم اگه قراره باز بیاد یه کاره دعوت کنم

وقتی میدونی میان خب دعوت کن 

ولی عجب آدم پیله ای هس بدون دعوت پامیشه میاد 

حالا حتی بعدافطار

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
نه من مشکلی با دعوت کردن ندارم فقط میخاستم ببینم واجبه یا نه  چون دیدم بارها فقط پدرشوهرم اینا ...

من باشم دعوتشون میکنم

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
دو بشقاب بیشتر میخورن دعوت کن

چ طرز تفکر جالبی دارین 

واقعا تو این دوره زمونه کسی هست ک غصه ی شکم و این چرت و پرت رو بخوره 

آدم مهمونی میده چه 10 نفر چه 12 نفر زیاد تفاوتی نداره