2737
2734
عنوان

دانشگاه دولتی بهتره یا ازاد؟؟

657 بازدید | 15 پست

سلام 

من امسال دارم دیپلمم میگیرم و رشتم کاردانش مکانیک هست. فعلا دفترچه کاردانی رو دارم مطالعه میکنم و بین دانشگاه ازاد و دولتی موندم که کدوم یکی برم....دانشگاه ازاد نزدیک خونمون هست و اگه برم ازاد شرایط رفت و امدم خیلی بهتره ولی اگه دولتی بخام برم رفت و امدم سخت میشه بعلاوه اینکه اگ دولتی بخام باید واسه کنکور درسای فنی حرفه ای که اصلا جز رشته من نیست رو هم بخونم

میخاسم بهم بگید که فرق این دوتا دانشگاه تو چیه؟؟ ایا واقعا ازاد مدرکش معتبر نیست؟؟؟ و نمیشه باهاش راحت کار پیدا کرد؟؟ و اینکه ایا بیشتر فارق التحصیلای دولتی رو بهتر جذب میکنن واسه کار؟؟

راهنماییم کنید ممنون میشم

مدرک دولتی

البته همه جا پارتی

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم مدرک هر دوتا دانشگاه اونقدر نمی ارزه 

بله مهمه که چقدر مهارت یاد گرفتی

بنابراین سعی کن درستو عملی یاد بگیری

فارغ التحصیل دولتی دیدم به امید مدرکش بیکار

برا دانشگاه ازاد دیدم برا خودش با مهارتاش موقعیت شغلی ایجاد کرد و یک زندگی مفرح داره

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

دولتی خیلی بهتره

من لیسانس ازاد خوندم استادم میگفت حتما حتما مدرک فوقتو دانشگاه دولتی بگیر

آزاد سطح اموزشی نسبت به دولتی پایین تره به نظرم چون بیشتر بچه ها با پول میخوان درسو بگذرونن درنتیجه رقابتی وجود نداره که بخوای خودتو بکشی بالا و سطحت پیشرفته بشه.

البته بستگی به دانشگاه ازاد هم داره مثلا علوم تحقیقات شنیدم دانشگاه خوبیه یا دانشگاه ازاد قزوین 

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

تفاوت عمده آزادودولتی توشهریه وبورسیه است دولتی شهریه نداره ولی آزاد داره درمورداستخدام دردانشگاه دولتی بعضی رشته ها بورسیه است واستخدام میشی مثل معلمی و...ولی دربازارکاربقیه رشته ها فقط پارتی مهمه کسی کاری نداره مدرکت دولتیه یا آزاد 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
دولتی خیلی بهتره من لیسانس ازاد خوندم استادم میگفت حتما حتما مدرک فوقتو دانشگاه دولتی بگیر آزاد سط ...

مگه میشه مثلا کاردانی رو ازاد گرفت و بعد کارشناسی رو دولتی ؟؟ همچین چیزی هست مگه؟؟

برای کاردانی به کارشناسی رو نمیدونم

ولی من کارشناسی گرفتم و برای ارشد باید دوباره کنکور بدم اون موقع اگه رتبه بیارم تو کنکور ،میتونم دولتی قبول شم

البته چون معدلم بالا 17 بود میتونستم بدون کنکور همون ازاد بخونم ولی دوست نداشتم

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706