2733
2739
عنوان

دخالت

68 بازدید | 8 پست

سلام. من دو ساله عقدم. اگه بخایم عروسی بگیریم حداقل تا 7هشت ماهه دیگه نمیتونیم. هیچ مشکلی از طرف خانواده هام نیست همه چیمون تکمیله... خانواده هام اینو درک میکنن حتی خانواده من ک اصلا رسم نداشتیم بیشتر ازچند ماه دخترو پسر عقد بمونن... امااا چون ما ازدواجمون فامیلیه☹️ بقیع خیلی دخالت میکنن مامانم بنده خدا خیلی با ما راه اومده حالا این عمه مون خدابگم چیکارش کنه زنگ زده ی سری چرتو پرت گفته مامانمو آتیشی کرده

چی گفته مگه؟

خداراشکر میکنم که خونه خریدم توی یه محله خوب  و مستقل زندگی میکنم شوهرم یه شغل خوب داره و پسرامم هم کنارش هستن زندگیم پر از حس های قشنگ و مثبت هست خانوادم با خیال راحت میان خونم خوشحالم (از خدا میخوام روزی واقعا زندگیم اینطوری بشه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ک آره چرا تالار نمیگیرن. یا میگه اصلا عروسی نگیرین شما بزرگترین چرا کاری نمیکنین... تو خونه بگیرین 😑و یه عالمه حرف دیگه اقا بگین من چ برخوردی داشته باشم... ب شوهرم بگم؟ چی کارکنم وسط زندگی ما نلولن؟ 

2728
2738

خانواده شما و خانواده شوهرت هرکاری میکنید با هماهنگی هم باشه و حرفتان رو تو فامیل بروز ندید بین خودتان باشه تا زمان عروسی هم رفت و آمد کم باشه و اگر سوالی کردن هردوطرف بگید معلوم نیست آمار ندید

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن