2733
2739

4خرداد وارد23ماهگی میشه ازدیروز تصمیم گرفتم شیرندم بهش،هروقت شیرمیخواست میگفتم شیر بَد تلخه،الهی بمیرم براش همین جمله کافی بود تا دیگه نخوره سرگرمش کردم دیشب موقع خواب اینقدرخسته بود بدون شیر خوابش برد،تاصبح یکی دوباربیدارشد شیردادم ولی7:30صبح بیدارشد دیگه بهش ندادم تا الان😢😢😢😢

تجربه ندارم نمیدونم چیکارکنم چند روز باید شیرنخوره تا تموم شه؟؟حالم بده😑

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

حالا‌دوماه دیگ‌جا‌داشته‌بهش‌بدی

میدادی این‌دوماهم‌گناه داشت

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بچمو از شیر گرفتم ولی غصه نخوردم 

خب روال زندگی همینه دیگه تا اخر عمرش که نمیتونه شیر بخوره 

یه جایی باید تموم بشه 

کاری که به صلاح بچم باشه را بدون غصه و ناراحتی انجام میدم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728

40تابازدید داشته یکی جوابمو نداد😢

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

هروقت کسیو میبینم که شیر میده عذاب وجدان میگیرم😔

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2738

مامانم‌میگ‌من‌۳‌سال‌شیر‌خوردم

کم‌کم‌خودم‌نرفتم‌سمتش

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

شیشه نمیخوره؟

چه نی نی خوبی😍

نگران نباش همه این مرحله رو از سر میگذرونن، تو لیوان آبمیوه خوری مایعات،شیر،آبمیوه طبیعی و.... بده بهش

خوراکی بده سرش گرم شه

همون شب هم بیدار میشه رو پات تکونش بده یا بغلش کن بخوابه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
حالا‌دوماه دیگ‌جا‌داشته‌بهش‌بدی میدادی این‌دوماهم‌گناه داشت

آخه صبح تاشب میچسبید بهم جرات نداشتم درلزبکشم سریع شیرمیخواست،تحقیق کردم بهاربهترین زمانه

اذیتش نکن وقتی گرفتی دیگ کامل بگیر شبام بهش نده بیدار شد بغلش کن اب بده تا اروم بشه بعد بزارش زمین منم ۲۱ماهکی گرفتم خودمم گریه میکردم باهاش

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
شیشه نمیخوره؟ چه نی نی خوبی😍 نگران نباش همه این مرحله رو از سر میگذرونن، تو لیوان آبمیوه خوری مای ...

شیشه میخوره اگه بدم ولی چون شیرخودمو میخورد اصلا شیشه ندادمتاحالا ،چون نی نی خوبیه دلم داره میترکه اینقدرمظلومه😔

2706