2737
2739
عنوان

راه تضمینی برای از بین بردن جای جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 34 پست
من میکروندلینگ هم انجام دادم فایده نداشت.مونده لیزر.

عکست😂😂😂😂😂

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلت روبرده؟!!!

بد جووور😂❤

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏
2731
شرمنده میخام درس بخونم.درسمون تازه رسیده تصمیم کبری

😂😂

حیف شد

2738

بهترین راه درمان با راه کار های دکتر پوسته. منکه صورتم خیلی بد بود ولی دکتری که رفتم پیش شون خیلی خوب بود و الان پوست صورتم صافو عالی شده . ایشون بخاطر شرایط در حال حاضر مشاوره آنلاین پوست هم انجام میدن .کسایی که نیاز دارن میتونن استفاده کنن

سلام خوشگلا😃😃😃

من جای جوش روی بازو هام و کمرم داشتم و از وقتی که از این کرم استفاده کردم ۹۰ درصد جای جوش هام رفته و من یک ماهه تاثیرشو دیدم و البته ممکنه یه نفر دوماهه تاثیرشو ببینه و پوست هرکسی فرق داره _یک ماه الی دوماه جواب میده_

اسمش (پرشاد) هست که باید شب بزنی تا صبح بمونه و نباید اونقدری بزنی که به پتو یا بالشتتون بخوره..اونقدی که پوستت قشنگ جذبش کنه

خود جوش مبحثش جداس اما برای جای جوش بهتون پیشنهاد میکنم امتحانش کنید ‌...موفق باشین 😊

آره من خودم نتیجه دیدم

لکه های 8 ساله هم از بین رفتن

کپسول ویتامین e از داروخونه بگیر با سوزن سوراخ کن روغن داخلشو ب نواحی دارای لک یا قسمتی ک قصد شفافیت داری بزن

هرشب قبل خواب ک تا صبح رو پوست بمونه

قبلش صورت شسته شده باشه

عالیهههههههههههه

# درسته که همه بدن ، ولی تو همه نباش♡