2726

بچه ها تا حالا انجام دادین راهی که تضمینی باشه برای از بین بردن جای جوش؟

که نتیجه گرفته باشین؟

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
روغن درخت چای،جای جوش رو از بین میبره

انجام دادین شما؟

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏

دوستان روش  های  تهاجمی مثل لیزر  باعث  اسیب  ددین و لک  پوستی  میشه  بتونید  از  روش  های  غیر تهاجمی  استفاده کنید  مثلا  تغذیه  خوب  داشته باشید میوه  زیاد  بخورید  اصلا  جوش رو  دستکاری  نکنید  و بتونید  از  مورد زیر  هم استفاده   کنید  واقعا  درمان میکنه 

بله استفاده کردم و نتیجه گرفتم

چه مدت استفاده کردین؟

روغنشو باید از عطاری بگیرم؟

چجوری مصرفش کنم؟

چه مدت استفاده کردین؟ روغنشو باید از عطاری بگیرم؟ چجوری مصرفش کنم؟

من از مغازه لوازم آرایشی گرفتم البته آشنا بود و روغن اصلش رو بهم داد

هر شب قبل از خواب به جای جوشهام میزدم

کمتر از یک ماه جای جوشها رفت

عطاری هم داره

من از مغازه لوازم آرایشی گرفتم البته آشنا بود و روغن اصلش رو بهم داد هر شب قبل از خواب به جای جوشها ...

جاي جوش هات چه جوري بود؟قرمز يا قهوه اي؟فرورفتگي هم داشتي؟قيمتش چنده؟

من از مغازه لوازم آرایشی گرفتم البته آشنا بود و روغن اصلش رو بهم داد هر شب قبل از خواب به جای جوشها ...

کدوم شهری؟من شیرازم

گفتم اگه شیراز باشی ادرسش بهم بدی

2706