2737
2739
عنوان

واقعا ازش انتظار نداشتم

178 بازدید | 24 پست

سلام...مادرم همیشه هوای شوهرمو داره و تا حالا نازک تر از گل چیزی بهش نگفته..اینم همینطور 

حالا سر یهو موضوع مادرم برای بار اول از من دفاع کرده.شوهرم بهش پیام داده که دخالت کردین تو زندگیم😯😐😵واقعا خیلی از ته قلبم ناراحتی. ..چطور روش شده؟؟؟مادرم عاشقشما بود و محبت می‌کردهمش بهش..

من چکار کنم؟؟؟؟خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسی هست اما نمیدونم چی بگم نظری ندارم🤔حس میکنم مادرتون کمتر تحویلش بگیره تا بفهمه اشتباه کرده یا اگر بحثتون میشه جلو خانواده ها رو نکنین تا طرفداریشون باعث دلخوری و سوبرداشت نشع

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی  
سعی کنید جلو خانواده خودتون و همسرتون چیزی پیش نیاد ک کسی بخواد از شما یا همسرتون دفاع کنه

آخهم من مهمونی رفته بودم خونه مادرم اون اصلا شب نیامد من رو ببره..حتی دو روز اینجا بودم

کسی هست اما نمیدونم چی بگم نظری ندارم🤔حس میکنم مادرتون کمتر تحویلش بگیره تا بفهمه اشتباه کرده یا اگ ...

من چکار کنم؟؟؟دلم باهاش صاف نمیشه...خیلیییییییی دلم شکسته

2738
این کارشون صد در صد اشتباهه

آره تا یه چیزی میشه من ول میکنه و من تنها میرم خونه مادرم...اینم شب تولدم که مادرم برام کادوی تولد گرفته بود و خودم دو تا کیک درست کرده بودم...

من چکار کنم؟؟؟دلم باهاش صاف نمیشه...خیلیییییییی دلم شکسته

نمیدونم دورت بگردم بگیر بزنش دلت خنک شه⁦☹️⁩⁦🖐️⁩

فقد جوری زندگی کن ک پیش خودت شرمنده نشی  بقیش دیگه مهم نی