2733
2739
عنوان

تو کیف خواهرشوهرم ال دی پیدا کردم😐

4875 بازدید | 215 پست

بچه ها میدونم به من ربطی نداره 

اولا نامزده تا سه ماه عقد کرده

دوم حرصم بیشتر از این میگره من نامزد بودم یک سال اصلا شبا با همسرم یه جا نبودیم( سه ستل پیش نامزد کردیم) علتش هم خانواده همسرم بودن چون بد میدونستن که باهم باشیم سر همین نامزدی افتضاحی داشتم

ما خودمون مسله ای نداریم که باهم باشیم ولی باید حد خودمون رو رعایت کنیم

الان خواهرشوهرم گفت برو از کیفم نرم کننده رو بیار من رفتم دست کردم تو کیفش ال دی دیدم😕( خودش اجازه داد دست کردم تو کیفش)

کلا با نامزدش با هم هستن

امشب هم اومدن خونه ما رفتن تو اتاق😐

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

شايد براي تنظيم پريود ميخوره

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب شما مربوط نیس

شوهرشما روابط جنسیش تحت نظر خونوادش بود، حتما شوهر، خواهرشوهرت این مسائلش رو ب خونوادش و اجازشون وابسته نکرده همین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

شاید کیست داره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740

استاتر  بخودت بگو این مسئله چ نفعی ب حال من یا زندگی الانم داره؟ بعد میبینی جوابش میشه هیچی 

پس بگو ب من چه و خودتو درگیر نکن

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه

وا چه عیبی داره. 😐😐😐

اما اصلا به شما ربطی نداره 

چون شما تا یک سال رابطه نداشتی اونم نباید می‌داشت 

اصلا شاید برای کیست میخوره شاید برای کسی خریده و.... 

خدایا شکرت 🙏🏻

مصرف ال دی علتهای دیگه ای هم داره

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
2706