2733
2734
عنوان

به نیت ۱۰۰ نفر میخوام قدر بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 101 پست

محتاج دعاتونم

تسلیم نمیشم ببینم این روزگار چه غلطی میخواد بکنه 😉 ((پرسیدم از خدا دلیل خلق من چیه؟؟ندا اومد آخه تو محشری 😍 از همه سری 👑 تو یه افسونگری 😁❤  هیچی دیگه منم قانع شدم :))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

برای خرید خونه ام بخونید لطفا،انشأالله خدا به حق این ماه و این شب ها عمربا عزت و طولانی همراه با سلامتی به خودت و گل پسرت و همه ای عزیزانت عطا کنه🙏💚

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

براتون صلوات فرستادم و سوره قدر رو خووندم شما هم دعا کنین منم زودتر مادر شم پیر شدم به خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دیگه طاقت ندارم خداااااااااااااا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 دیگه نمیتوونم انتظار بکشم خداجوووووووووووووون معجزه کن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭 خدا جون صدامو بشنو ای خداااااااااااااااااااااااااااا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چه خوبه این تاپیکا ادم انرژی خوب میگیره 

وقتی همه برای هم دعامی کنن👍👌

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2706