2733
2734

من تازه خیاطی کردن رو شروع کردم دارم تاره تازه مدرک میگیرم !!برای کل فامیل یه بار رایگان دوخت انجام دادم !!ولی بار دوم هر کس بده میخوام پول بگیرم امروز دوتا تونیک برای خاله ام دوخته بودم رو تحویل دادم و وقتی گفت چقدر بدم با خجالت تمام بهش گفتم فلان مبلغ رو باید بدین☺️خیلی کم بود نصف نرخ اتحادیه بود ولی یکم خجالت کشیدم به نظرتون باید چی کار کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

کامل بگیر یعنی چی داری زحمت  میکشی

وگرنه فامیلات بد عادت میشن

عزیزان ماجرای اسم بزغاله این بود که اسم خودمو هرجور تایپ میکردم سایت قبول نمیکرد نهایتا اعصابم خورد شد نوشتم بزغاله زارت تایید کرد                      اسیرمون کردین به قران😂😂😂
هیچی عزیزم . ادامه بده کارتو.  ضمنا اگه کسی هم حرفی چیزی زد بگو چرخ هامو قسطی برداشتم باید قسط ...

خیلی ممنون ☺️همش پیش خودم میگفتم شاید بد شد گرفتم. منکه هنوز خیاط نشدم ولی خب بعد فکرشو کردم دیدم عین یه خیاط یه لباس بی نقص دوختم چرا نگیرم

2706