2733
2734

دو هفته سقط کردم ،قبلا کلی با بچم حرف میزدم مشکلاتم یادم میرفت 

الان خیلی شرایطم سخته 

دعا کنید خدا نی نی نازمو بهم برگردونه😔😔 

بخدا تو سرم پر از مو سفید شد تو ۱۰روز 

از بس یه گوشه نشستم و گریه کردم

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4378498/خآنووووووووووووووووووووووووومای-گل-یه-لحظه-بیاین

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا ک تو این شبهای عزیز باردار میشی و صحیح و سالم بغل میگیریش 😍

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2728

عزییییییزم انشاالله ک ب زودی باردار بشی بازم..

ب خاطر هماتوم سقط شد؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
منم پنج ماه پیش تو هفته هشت سقط کردم میدونم خیلی سخته

باردار نشدی؟

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
ایشالا ک تو این شبهای عزیز باردار میشی و صحیح و سالم بغل میگیریش 😍

خیلی ممنونم دعا کن برام

2738

گریه نکن عزیزم اینجوری فقط خودتو مریض مبکنی

منم پارسال تو هفته ۱۸ مجبور شدم سقط کنم اگر بدونی چ روزای بدی بود ولی فقط سه چهار روز گریه کردم بعدش بخودم اومدمو غصه خوردن و ناراحتی رو گذاشتم کنار....اگر بخواییم غصه بخوریم فقط ضررش بخودمون میرسه و افسرده میشیم.

امیدت بخدا باشه ان شا الله باردار میشی

عزییییییزم انشاالله ک ب زودی باردار بشی بازم.. ب خاطر هماتوم سقط شد؟

اره بابا هماتوم لعنتی

گریه نکن عزیزم اینجوری فقط خودتو مریض مبکنی منم پارسال تو هفته ۱۸ مجبور شدم سقط کنم اگر بدونی چ روز ...

بعدش باردار شذی

همش میترسم بعدی هم سقط شه

بخدا تو که خبر نداری مادرشوهرم چه بلایی سرم اوزد

منم سقط داشتم یکسال و نیم گذشته و الان باردارم

ولی هر وقت یاد اونروز میوفتم دلم پر از غصه میشه 

و میخوام گریه کنم

خیلی درد داره

انشالله به زودی زود خدا بهت یه کوچولوی صحیح و سالم بده

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
اره بابا هماتوم لعنتی

خیلی سخته من خودم تو 9 هفته سقط کردم 😔

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
منم سقط داشتم یکسال و نیم گذشته و الان باردارم ولی هر وقت یاد اونروز میوفتم دلم پر از غصه میشه  ...

چقدر دیر باردار شدی عزیزم

یعنی برا منم طول میکشه

خیلی سخته من خودم تو 9 هفته سقط کردم 😔

منم هفته ده 

شما چرا سقط شد

2706