2737
2739
عنوان

باورم نمیشه زن تا این حد شکاک

538 بازدید | 14 پست

به نظر من بیماره

چون اگه شوهرش در این حد خائنه که باید جدا شه

اگه نه که طرف حتما بیماری پارانوئید داره

https://www.instagram.com/p/CAPap8aJY5T/?igshid=memdiog2gyx9

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

اوه شت طرف از نی نی سایتیاس یا نی نی سایتیا بهش راهکاردادن😂😂

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
اوه شت😂😂

بخدا موندم از کار بعضی آدما

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا یعنی شوهرش غیر خونشون سر کار جایی نمیره جی پی اس نصب کرده

آمار همه مسیرهایی که میره رو در میاره دیگه

خوب شوهر ادم روزی هزارتا جا میره بانک پست بانک مݝازه بازار و...از کجا میفهمه شاید بغل همون بانک خونه ...

زن این بنده خدا بیماره

طبیعی نیست خب

احتمالا کل مغزش با شک و کل وقتش با چک کردن پر میشه

خوب شوهر ادم روزی هزارتا جا میره بانک پست بانک مݝازه بازار و...از کجا میفهمه شاید بغل همون بانک خونه ...

حتما دوربینم هست😂

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
2740
حتما دوربینم هست😂

دوست من تو فرمون ماشین بچه هاش میکروفون کار گذاشته

و تو گلدون اتاق خوابشون دوربین قایم کرده 😒

بابا اینا جیمز باندن😂😂

😂😂😂😂

بنده خداها بیمارن

دوست من تو فرمون ماشین بچه هاش میکروفون کار گذاشته و تو گلدون اتاق خوابشون دوربین قایم کرده 😒

وای باورم نمیشه ینی چی آخه اینایی ک اینطورین تاآخرعمرشون همش استرس وشک همراشونه واصلا اززندگیشون هیچی نمیفهمن

کاش یه بابا پنجعلى جیبى داشتم تا هر وقت یکى میخواست نصیحتم بکنه مى خوابوند دهنش😃
وای باورم نمیشه ینی چی آخه اینایی ک اینطورین تاآخرعمرشون همش استرس وشک همراشونه واصلا اززندگیشون هیچ ...

مریضن دیگه بنده خداها

این دوست من

هرشب چندساعت وقت میزاره مکالمه شوهرشو بچه هاشو چک میکنه

مریضن دیگه بنده خداها این دوست من هرشب چندساعت وقت میزاره مکالمه شوهرشو بچه هاشو چک میکنه

وای چ بد خیلی وحشتناکه ب نظرم حتما باید خودشونو درمان کنن اینطوری ک کلا نابودمیشن

وای چ بد خیلی وحشتناکه ب نظرم حتما باید خودشونو درمان کنن اینطوری ک کلا نابودمیشن

من سعی کردم کمکش کنم خودش نخواست، ادم شکاکیه دیگه، به لطف دوستش هم شک میکنه

2706