2737
2734
عنوان

یعنی واقعا به من با سی سال سن!!!

246 بازدید | 10 پست

چوب و چسب بدن نمیتونم همچنین چیزی با این نظم و این ابعاد و انسجام بسازم!واقعا عظمت خدارو ادم اینجا میبینه!

نمیدونم لونه چه پرنده ایه تو طوفان افتاده بود  تو باغچه!جیگرم واسه اونیکه انقدر براش زحمت کشیده بود  کبابه!تو عکس مشخص نیست اون قسمت داخلش پر از شاخه های ریزه به سمت خارج چوبا بزرگ تر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب هر موجودی راه و رسم زندگیش رو بلده 😁❤ 

این گنجشک ها هم از جوجه ای یاد میگیرن چطوری باید یه لونه بسازن😄 

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

ای جون دلم عزیزم😻😻

خدایا حکمتتو شکر

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
منم با 24سال سن نمیتونم پرواز کنم  من با24سال سن نمیتونم برم تو اب نفس بکشم ولی ماهی ب اون ر ...

اون فیزیک بدنشه خواهرم این بنده خداها دو گرم مغز دارن یه دونه نوک با همونا اینو ساخته  

2738
منم با 24سال سن نمیتونم پرواز کنم  من با24سال سن نمیتونم برم تو اب نفس بکشم ولی ماهی ب اون ر ...

😂

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

برگ درختان سبز در نظر هوشیار

هرورقش دفتریست معرفت کردگار

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

یه ماهی هست کف دریا نقش درست میکنه اونو ک دیدم دیگه ادم قبلی نشدم 

کل دنیا پر از معجزه هست راحت ترین راه دیدن معجزه نگاه تو اینه هست 😍

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>>