2737
2739
عنوان

خون در مدفوع نوزاد

27 بازدید | 7 پست

سلام توروخدا یه راهنمایی کنید خیلی استرس دارم یه ماه پیش تو مدفوع پسرم خون دیدم بردم دکتر گفت حساسیت به پروتئین گاویه باید لبنیات نخوری بعد دو هفته تکرار شد بیارش الان دو روزه اومدم شمال امروز دوباره دو تا رگه ی خیییلی نازک دیدم و مدفوعش مخاطی بود البته بچم صبحا بیدار میشه دستشویی میکنه امروز تا این ساعت پی پی نکرده بود و یدفعه خیلی زیاد پی پی  کرد چهار ماه و سیزده روزشه فقطم شیر خودمو میخوره این چند روزم رعایت کردم فقط پفیلا و چیپس و پاستیل خوردم اینا شیر داره توش؟ چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همینه منم بچم همینجور بود به شیر گاو حساسیت داشت آخه روزی یه لیتر شیر می‌خورد البته پسر من دوس ...

فقط باید رعایت کنی شایدم بچه پشتش زخم باشه... همینکه میگی شکمش دور کار کرده اگه خونی که دیدی مخلوط حتما برو متخصص گوارش کودکان ولی اگه اطراف مدفوعش بوده از روده ومحل خروجشه که سعی کن بیشتر ببریش حمام وتو وان آب بشونیش

2728
فقط باید رعایت کنی شایدم بچه پشتش زخم باشه... همینکه میگی شکمش دور کار کرده اگه خونی که دیدی مخلوط ح ...

پاستیل ژلاتین گاوی داره من حواسم نبوده برای پایان پنج ماهگیش باید ببرمش دکتر صبر کنم تا اونموقع یا زودتر ببرمش

ای وای من اصلن حواسم نبود راست میگین ،ینی بخاطر همونه؟

احتمالا بله.خیلی دقت کن.انشالله تا دوسالگی حساسیتش رفع مبشه.

👌گران باش...بگذارتابهایت راپرداخت کنند..ادمهاچیزهای مفت را مفت از دست میدهند👌
2738