2733
2734
عنوان

بیاین بگین بزرگترین آرزوتون چی بوده و آیا بهش رسیدین یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 51 پست
نوشین جان ممنون عزیزم.به لطف خدا الان کمی اوضاع بهتر شده البته کمی با شوهرم حرف زدم و بنا شد که هر دومون خودمون رو اصلاح کنیم اونهم به خاطر پسرمون که همه زندگیمونه
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همیشه آرزوم بود به پسر مورد علاقم برسم که الان شوهرمه .... آرزوم داشتن یه پسر بود چون داداش نداشتم که الان پسرم 17 ماهشه و در حال حاضر آرزوم سلامتی کامل مادرمه آخه مادرم از اول امسال درگیر بیماری تومور مغزی و عمل کرده و خداروشکر الان خوبه .......... هر وقت به روزایی که فهمیدم تومور داره فک می کنم آتیش می گیرم........گریهههههههههههههههههههههههههههههههههه
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات
آرزوم بود به کسی که دوسش دارم برسم و رسیدم اما نمیدونستم اینقدر بعدش با مشکلات دهنم سرویس میشه
ارزوم بود یک جای خوب کار کنم که میکنم
ارزوم بود ارشد بخونم هنوز نرسیدم
از همه مهمتر ارزوم بود غرق در آرامش و خوشی باشم که اونهم هنوز نرسیدم
آآرزوم داشتن همسر خوبمه که دارمش خدا سایه شو تا آخر عمرم بالای سرم نگه داره
آآرزوم سلامتی کامل و خانوادم به خصوص پدر مادرمه
آرزوم بعد از دوبار چشیدن طعم مادری داشتنم فرزند سالم و صالحه خدا جونم و خیلییییییییییی مهمممممم دیدن خواهرم تو لباس سپید خوشبختی و خوشبخت شدنش چون لیاقتشو داره
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
مادر جو.ن دلم خیلی
گرفت انشالله خدا همسر و پسرتو برات نگه داره
و بقیه به آرزوشون برسن
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
انشالله همه به ارزوهاتون برسیییییییییییییییید
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
مرسی از همه که واسم دعا کردید بچه ها من خیلی مشکل دارم 2 ساله منتظرم دارم دق میکنم دیگه البته یک بار پارسال باردار شدم ولی خیلی دردسر کشیدم و نی نی هم واسم نموند بعد از عمل خیلی مشکل واسم پیش اومده تخمکام مثل سابق کار نمیکنه به خاطر جراحی که کردم لوله سمت چپم را از دست دادم لوله سمت راستم پیچ در پیچ هر چی فولیکول دارم متاسفانه سمت چپ که لوله ندارم تشکیل میشه شوشو نطفش ضعیف
یعنی میشه یک روز بیام بگم بچه ها منم مامان شدم با این همه مشکل که دارم؟
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم