2752
2734
عنوان

بیاین بگین بزرگترین آرزوتون چی بوده و آیا بهش رسیدین یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1794 بازدید | 51 پست
آخی مامان مانی جونم ایشالله خواهرت سپید بخت بشه ..............
به نظرتون درسته که آدم حسرت آرزوی از دست رفتشو بخوره ؟

گل کوی جون به خاطر عشق از دست رفتت میخوای اینکار رو بکنی؟ به عواقبش فکر کردی/؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ارزوم بود به پسری که دوستش داشتم برسم که رسیدم و الان شوهرمه و یه پسر ناز هم دارم ولی شوهرم خیلی بعد از زایمانم فرق کرد و عوض شد حتی با هم دعوامون هم شد و کلی به هم بی احترامی کردیم حتی....................بیخیال بابا
الانم آرزومه یک بار دیگه وقتی میرم خونه بابام اون زنده باشه و منو صدا کنه ولی افسوس که میدونم دیگه اون نیست و این فقط دیگه برام یه ارزو میموننه
بابای عزیزم دلم برای اون صورت ماه و رنجورت تنگ شده
تا روز مرگم باور نمیکنم رفتی بابا
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2731
آرزوم اینه که نی نی ام سالم به دنیا بیاد و همسرم مثل الان سالم باشه با توجه به بیماری که سال هاست بهش مبتلاست اما تونسته کنترلش کنه و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره هیچ وقت مشکل براش پیش نیاد
کوچیک که بودم ارزو داشتم یه اتاق واسه خودم داشته باشم ...در نوجوانی بهش رسیدم
دوست داشتم شوهرم عاشقم باشه که دوستم داره ...البته خیییییییییییلی دوسش دارم
ارزوم بود که ارشد بگیرم ...که حالا دارم ادامه میدم ببینم خدا چی میخواد
ارزومه اینه قهرمان کشوری بشم همین الان بزرگترین ارزومه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلااااااااااااااام مهسسسسسسسست خوبی عزیزم
اخی مادر جان دلم گرفت روحش شاد ... ایشالله رابطه تون خوب میشه خودت هم تلاش کن ...خودت رو کنار نکش و اصلا هم ناامید نشو
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱