2737
2739
عنوان

نامزدم میگه باید تا تو خوته پدرتی آشپزی یاد بگیری+اسکرین شاتش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 5516 بازدید | 208 پست
زن گرفته واسه چییی؟؟؟؟؟واسه اشپزییی؟؟انقدر ارزش جنس خودتو پایین میبینی؟

اگه نخاد زن این کارا رو بکنه خیلی ببخشید اصلا لزومی به تشکیل خانواده نیست 

زن و مرد جفتشون میرن بیرن کار میکنند خرجشونو درمیارن،با هرکسی هم هر وقت دلشون میخاد هستن

حتی اگر بگین یه زن به خاطر زیباییهاش هیچوقت نباید کار کنه هم غلطه،چون همیشه زن خوشگلتر هست

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این خانم اگر بشینه توی خونه خودشو باد بزنه و شوهرش بره سرکار خسته و کوفته برگرده خونه ببینه زنش به ا ...

شما اول منظور منو متوجه شید بعد گارد بگیرید 

هم سوزن خوردم هم جوالدوز حرفی رو بدون تجربه نمیزنم

2728
زن گرفته واسه چییی؟؟؟؟؟واسه اشپزییی؟؟انقدر ارزش جنس خودتو پایین میبینی؟

اشپزی هم جزو وظایف یک زن محسوب میشه جانم....اگه قرار نیس یه غذا جلو شوهرتون بزارید...من نمیدونم ب چ دردی میخورید

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
این خانم اگر بشینه توی خونه خودشو باد بزنه و شوهرش بره سرکار خسته و کوفته برگرده خونه ببینه زنش به ا ...

اینا زن زندگی نیستن...... دهن ب دهنشون نزار...

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
اینا زن زندگی نیستن...... دهن ب دهنشون نزار...

دقیقا . به من میگه ارزش زن به غذا پختنه ؟ نخیر ارزش زن به میزان درک و تلاش و احساس مسئولیت و خانه داریشه . تامام .

تازه وارد نیستم 😏
2740
دقیق حرف حساب زدی از پول خودت خدمتکار بگیر چون پول خودته بهتر میتونی مدیریت کنی

من شاغلم و کارای خونم رو خودم انجام میدم دوتا بچه هم دارم شوهرم هم کمک زیادی نمی کنه چون ساعت کاریش بیشتره منه ولی روزهای تعطیل تو نظافت کمکم میکونه 

یه همکاردارم یکی میاد خونش اشپزیو کارخونه میکنه براش تقزیبا یک پنجم  حقوقش میره پای خدمتکار ولی من این پول رو برای خودم دارم و طلا می خرم 

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
من شاغلم و کارای خونم رو خودم انجام میدم دوتا بچه هم دارم شوهرم هم کمک زیادی نمی کنه چون ساعت کاریش ...

یک پنجم حقوقش یعنی حدودا ماهی یک میلیون؟

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
تمگه وظیفه ما آشپزی و گردگیری و بچه داریهههه چرا همتون میگید حق دارهه ؟؟؟

پس وظیفه اونم کار کردن نیست فراهم کردن ماحیتاج زندگی نیست اگه اونم انجام نداد ناراحت نشیااا خودت باعثشی گلی

ارشادی ام✌