2737
2734
عنوان

سوال شرعی😑

484 بازدید | 46 پست

بچه هااگر کسی میدونه کمک کنه

من دیروز یکساعت مونده به اذان مغرب یه قطره خون(ترشح با رگه های خونی) اومد بعد روزمو شکستم فکر کردم پریود شدم 😭ولی دیگه همون بود تمام شد

الان امروز چکار کنم روزه ام قبوله هنوز چیزی نخوردم،یا باطله یا غسل میخاد؟موندم چکار کنم اگه دوباره هونطوری دیدم چکار کنم؟عذاب وجدان روزه ی دیروز رو هم دارم

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

میتونی به دفتر سوالات شرعی حرم زنگ بزنی 05132020 این شمارشه چون این مسائل حتما باید اگاهی کامل داشته باشی

من ایمان دارم به هر چیزی که میخوام میرسم دیر میشود ولی اتفاق می افتد خدا همین نزدیکیست کنار من. بهترینهارو برایم میخواهد من به او ایمان دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزه دیروزت ک باطل بوده... ولی امروز میشد غسل کنی و روزه بگیری... درباره امروز مطمئن نیستم @بانوی_ ...

الان میشه غسل کنم ؟

2731
میتونی به دفتر سوالات شرعی حرم زنگ بزنی 05132020 این شمارشه چون این مسائل حتما باید اگاهی کامل داشته ...

ممنون

روزه دیروزت ک باطل بوده... ولی امروز میشد غسل کنی و روزه بگیری... درباره امروز مطمئن نیستم @بانوی_ ...

نه عزیزم اون استحاظه بوده غسل نداره ولی باید نیت روزه میکرد 

من ایمان دارم به هر چیزی که میخوام میرسم دیر میشود ولی اتفاق می افتد خدا همین نزدیکیست کنار من. بهترینهارو برایم میخواهد من به او ایمان دارم 
2740
وقتی خون استمرارداشته باشه حکم حیض میگیره.امروزبایدروزه باشی .روزه دیروزتم قضا کن.باززنگ بزن ازدفترم ...

بله چون مستمر نبوده حکم حیض نیست و استحاظه حساب میشه که غسل نداره ولی باید روزه بگیره

من شنیدم میگن بعده اذان صبح پریود شدی روزه قبوله،یعنی باطله؟؟؟

قبل اذان مغرب حتی یه دقیقه قبلش پریود بشی روزه باطله

روزه ی دیروزت باطله و ۶۰ روز روزه به گردنت موند

و اگه اون لک  شروع پریودیه. نیاز به عسل نداره و فقط لباست و عوص کن و روزه بگیر ولی اگه بعد از پریودیت لک دیدی تا ده روز حیض و روزه باطله

بله چون مستمر نبوده حکم حیض نیست و استحاظه حساب میشه که غسل نداره ولی باید روزه بگیره

عزیزم من الان غسل میکنم روزمو نگه میدارم ولی اگر دوباره ترشح حونی ببینم روزمو بشکنم؟

عزیزم من الان غسل میکنم روزمو نگه میدارم ولی اگر دوباره ترشح حونی ببینم روزمو بشکنم؟

عزیزم غسل نداره.ولی خب برا شکستن روزه نمیتونم چیزی بگم بهترین راه حل زنگ به دفتر سولات شرعیه