2737
2739
عنوان

بچه ها هنوز تو قرنطینه اید؟

155 بازدید | 12 پست

جایی نمیرید؟خرید؟خونه کسی؟دکتر؟تا کی وضعیت اینه؟؟؟😔من که خودم همه جا میرم ولی خب فاصله اجتماعی رو تو خیابون رعایت میکنم دستمم ضد عفونی میکنم مرتب🤢

یه اهوازیه قوی 💪💪 و یک گرافیست خوش ذوق 😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

اووووه من اصن یه وقتایی یادم میره کرنا هست... زندگی پراز دغدغه س برا این یکی هیچ جایی ندارم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

منم همینطور

چون عصبی شدم، زد ب پام..داشتم فلج میشدم..رفتم خونه مامان و مامان بزرگم حالم کم کم خوب شد

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴