2733
2739

هیکلم خیلی خوبه ولی شکمم افتضاحه اصلا به بقیه هیکلم نمیاد نمیدونم لعنتی رو چیکار کنم غذا هم نمیتونم کم بخورم گرسنگی معدمو داغون میکنه چجوری میتونم راحت شم از شر این شکم لعنتی😭

وقتی وجود خدا باورت بشه ........خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه.

گن ببند

ورزش های چربی سوزی شکم انجام بده

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دور شکمتو کتاب با جلد محکم ک حالت نگیره با شال ببند  گن مخصوصا بعد بارداری باید میبستی خیلی از ...

بعد بارداری گن میبندن؟ 

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
بهترین راهش بستنه، ولی نمیدونم الان اثر کنه یانه من از اول بستم خیلی کم شد

طبیعی بودی؟

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
چند كيلو چاق شده بودي تو باردداري؟  ببين گرسنه نمون اما سالم خواري كن برنج و نون و كم كن و سبز ...

ده کیلو اضافه کرده بودم ولی فقط و فقط شکمم مونده خیلیم بزرگ مونده

وقتی وجود خدا باورت بشه ........خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و یاورت میشه.

2706