2737
2734
عنوان

کیا مدیریت(هرگرایشی) خوندن؟؟؟من چنتا سوال دارم...بی زحمت میاید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4513 بازدید | 44 پست
بعد یه سوال دیگه.... شرمنده اینقدر می پرسمااا.... اگه این بسته های کتاب های تست مدیریت واسه یه موسسه مثل پارسه یا مدرسان رو بگیرم...فقط همونارو بخونم.....کافی هست؟؟؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من آزمونهای پارسه رو شرکت کردم اکثر جزوه هاش خوب و کامل بود ولی نمیدونم واسه کسی که رشتش غیر مرتبط باشه قابل فهم باشه یا نه من چون کارشناسیم هم مدیریت بود همون جزوه هاش کافی بود نهایت هر چی رو که سر در نیاوردی کافیه تو نت سرچ کنی کامل بهت توضیح میده یا کتاب کمکی بخونی
2731
چه قدر حیف که بخوای با ارشد بیای دوباره ارشد مدیریت بخونی رشتت چی بود؟ دوسش داری؟ ببین سعی کن بری و کار پیدا کنی. خیلی بگردی کار پیدا میشه حتی اگه مجبور بشی اولش با حقوق کم کار کنی بالاخره باید یه طوری تجربه کسب کنی دیگه من نمیدونم چه قدر مدیریت خوندن زیاد شده. من خودم رشتمو دوس نمیدارم
 before i die i want to be happy and make others happy
مهندسی شیمی....ارشدمم گرایش فرآیند های جداسازی هستم..... کار پیدا نیست...یا باید رفت توی پالایشگاه های جنوب...یا شرکت نفت اسخدام کنه که زن استخدام نمی کنه چند ساله....کارخونه ها هم که توی استان ما کلا" هیچی نمی گیرن!!
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
من خیییلی دوست دارم رشتهخودم رو تا دکترا بخونم...ولی متاسفانه بازار کار توی ایران خیییلی محدوده...در صورتی که چزوه 5 رشته برتر مهندسی جهان هست بهترین کشورا واسه کارشم آمریکا...کانادا...استرالیا و کشورای اروپاییه.... در واقعا کشورهای پیشرفته!...هم برای ادامه تحصیل هم کار
2740
به نظرم حیفه که بخوای ولش کنی واقعا حیفه هااا سرخورده میشی بخوای کارمند بشی تازه فکر کن وقت بزاری قبولشی بعد دوباره دوسال بخونی هوووووو به اساتیدت بگو بگو حقوقش هم کم بود ایرادی نداره اولشه دیگه
بچه ها حفظیه بیشتر؟؟؟ من حفظی جاتم خوبه خدارو شکر......
مهیا مدیریت رشته ی با تنوع بالایی هست اگه بخوای گرایش بازرگانی بخونی که به نظرمن از همه بهتر هم حفظیات داره هم حل کردنی تئوری مدیریت و بازاریابی و تا حدودی اقتصاد حفظی هست اقتصاد حفظی مفهومی هست ولی مدیریت مالی و پژوهش و ریاضی و آمار حل کردنی
رها جون به اساتیدم چی بگم؟؟؟ خودم دوست دارم دکتراشو بگیرم...ولی از امسال این وزیر علوم جدید که استیضاحش کردن رفت سهمیه دکترا رو 75% مصاحبه گذاشت...دکتری قبول شدنم دیگه پارتی بازی شده!...مگه این که یا استاد دانشگاه بشناسدت...یا دیگه نخبه باشی یه رزومه توووپ داشته باشی
همه عمرم به درس خوندن گذشت کی باید خوش گذروند من نمی دونم!
پس بازرگانی بهتره....حالا مهر رفتم دانشگاه میرم دانشکده انسانی یه سرچی در مورد مدیریت می کنم... نمی دونم فقط امکانش هست وقتی دارم ارشد می خونم به اونم برسم یا نه...شاید یکی دو ماه بیشتر وقت نذاشتم...
2706