2733
2734
سلام من رشته تحصیلیم یه رشته فنی مهندسی بوده...ازونجایی که واسه استخدام همه جا مدیریت می خوان...می خوام بدونم اگه بخوام برم ارشد مدیریت امتحان بدم...می تونم از پسش بر بیام؟؟؟ به نظرتون می تونم؟؟؟خیلیا شنیدم که این کارو می خواستن بکنند.. سبک کنکور ارشد مدیریت به چه صورته؟؟؟حفظیه همش؟؟؟آسونه؟؟سخته؟؟ چند ماه زمان برای خوندن نیاز داره؟؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
لطفا" اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید.... رنج رتبه قبولیش چنده؟؟؟دانشگاه سراسری و روزانه؟؟شبانه چطور؟؟؟
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم کسی که فنی مهندسی بوده میتونه از پس درسای مدیریت بر بیاد تازه تو درسایی مثل ریاضی و آمار و تحقیق در عملیات موفق تره چون درسای ریاضی فنی مهندسی خیلی سختتر از ریاضیای مدیریته ولی الان نمیدونم وضعیت کنکور چطوری شده من سال 89 کنکور ارشد دادم با رتبه 160 شبانه دانشگاه الزهرا قبول شدم
2728
من رشته کارشناسیم بیولوژی بود و ارشدMBA خوندم همش خوندنی و حفظ کردنیه به نظر من فراگیر پیام نور شرکت کن چون 5 تا کتاب فقط میخونی و مطمئنی فقط از همونا سوال میاد
همسر مهربونم دوستت دارم
2740
بچه ها من یه پیشنهادم براتون دارم میتونید تو آزمونای پارسه یا ماهان شرکت کنید بهتون جزوه و برنامه درسی واسه هر آزمون میده که خیلی کمکتون میکنه که سرفصلای مهم تو کنکور رو بخونید الانم فکر کنم دیر نشده باشه قبلا آزموناش از مهر ماه شروع میشد و 6 تا آزمون برگزار میکرد تا کنکور و تمام مطالب رو هم دوره میکرد
راستی دوستانی که میخوان ارشد مدیریت بدن من تئوری مدیریت dlm ش رو دارم یعنی فلش کارتاشو به قیمت مناسب میدم مال سال 89 هست این توضیحاتشه http://www.dlmgroup.ir/product/flash-card/2/%D8%AA%D8%A6%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%B8%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA/ هرکی میخواد بهم ایمیل بده جوابشو میدم
 before i die i want to be happy and make others happy
چرا من توی آگهی استخدامی استانداری وشهرداری و نمی دونم تامین اجتماعی دیدم می خواد..کلا" همه جا زیاد مدیریت می خوان