2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اصلا اشکال ندارد عزیزم. نگران نباش. نینی من از روز اول سینه نگرفت، پیش دکتر تغذیه و مشاور شیر دهی رفتم یکماه و اونم هر روز آخرش به این نتیجه رسیدم که نمیشه گواش زد و جای شیشه بهش سینه داد و در نهایت شیر خشکی شد. الان ۱۰ماهشه ماشالا .  و کاملا سالمه. ایمنی بدنش هم خیلی خوبه

2740
تلاشتو بکن گشنش بشه مجبور میشه سینتو بگیره تا دوسال باید شیر بدی هنوز چهارماهشه از الان شیر خشکی ک خ ...

ممنونم مرسی ک روحیه دادی بهم باید سعیمو بکنم حتما 💜

دکتر اشتباه کرده گفته شیرخشک .یه شب بهش شیرخشک نده تا سینتو بگیره از گریه هاش ناراحت نشو. منم شیرم زیاد بود میریختم تو شیشه بعد یه مدت دخترم  سینمو نگرفت با همین روش شیشه رو ازش گرفتم.

اصلا اشکال ندارد عزیزم. نگران نباش. نینی من از روز اول سینه نگرفت، پیش دکتر تغذیه و مشاور شیر دهی رف ...

جداااا بازم خداروشکر ،میگن توی هوشش اثر داره اما اینا همش حرفه

دکتر اشتباه کرده گفته شیرخشک .یه شب بهش شیرخشک نده تا سینتو بگیره از گریه هاش ناراحت نشو. منم شیرم ز ...

دخترتون چند وقتش بود؟دقیقا میشه بگین چیکارکردین ؟

دخترتون چند وقتش بود؟دقیقا میشه بگین چیکارکردین ؟

فکر کنم دو ماهش بود.وسطای شب گرسنش بود گریه میکرد منم شیشه نمیدادم سینمو میدادم نمیگرفت بغلش میکردم دورش میزدم. البته تو خواب سینمو میگرفت . صبح که بیدار شد دیگه دنبال شیشه نبود سینمو گرفت

جداااا بازم خداروشکر ،میگن توی هوشش اثر داره اما اینا همش حرفه

هیچ اثری ندارد. نینی من الان ۱۰ماهشه. باور می‌کنی اگر بگم یه بار تونست گولم بزنه؟نمیزاشتم بره تو آشپزخونه اومد پتوش رو برداشت انداخت رو سرش یعنی بیا بازی ددی موشه بازی کنیم. منم دو سه بار باهاش بازی کردم دیدم سرگرم شده گفتم آشپزخونه رو یادش رفته دیگه، پتو رو گرفتم جلو صورت خودم اونم دید من نمیبینمش مثل فشنگ رفت سمت آشپزخونه. گاگله می‌کنه هنوزا

2706