2733
2739
خواهش می کنم اگه دکتر خوب واسه پوست می شناسید کمک کنید اسم چنتا دکتر رو می شناسم ولی نمی دونم کدوم خوبه دکتر گلچای دکتر قربانزاده دکتر فرخیان دکتر آرزو خطایی دکتر ماهوتی دکتر زرگری دکتر فرخیان
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامی سا اسم دکتراش چیه؟ من پوستم خوب بود...الان سر گونه هام لک سفید شده نمی دونم چرا.....البته یه طرفه دارم دق میکنم
** الهم صل علی محمد و ال محمد**...میشه دعا کنید برام که به حاجتم برسم؟...**الهم صل علی محمد و ال محمد**
2731
عزیزم دوماه پیش پیش گلچای رفتم اصلا خوب نیست قبلا عالی بود الان اصلا برات وقت نمیزاره جواب سوالاتو نمیده حتی به موهای من نگاه نکرد تا یا آز نداد دلیل ریزشمو بفهمه!زرگری رو خیلی سال پیش رفتم. ونمیدونم پیش ماهوتی نرو خوب نیست ختایی رو تعریف شنیدم باران نرو خواهرا دکتر متخصص پوست نیستن من میکرودرم رفتم حتما پیش متخصص پوست برو
دخترم ,,زندگیم ,پرنسس من عاشقانه عاشقتم
2738
من خودم قبلا"گلچای رفتم....واسه میخچه پام....اندازه یه فندق شده بود نمی تونستم پیاده روی کنم...یه دارویی داد زدم یه ماهه خوب شد...ولی واسه پوستم اون موقع (3 4 ماه پیش) سوال کردم گفت مشکل نداره..... البته الان یه مدت این سفیدیاش بیشتر شده.....نمی دونم والاااا.....
قربانزاده هم که سه راه پورسینا هست دکتر خوبیه ولی بستگی داره مشکل پوستت چی باشه به نظرم بین اینا فرخیان وخطایی بهترن پیش بقیه رفتم تقریبا کارشونو میدونم چون از 12سالگی جوش میزدم مدام دکتر میرفتم!
دخترم ,,زندگیم ,پرنسس من عاشقانه عاشقتم
می گم گونه سمت چپم پوستم یکم سفید شده....فکر کنین انگار کرم زده باشین ماسیده باشه....مشکل جوش اینا ندارمم...پوستم خوب بود...ولی الان این سفیدیه قشنگ معلومه..... نگرانم...نکنه مشکل کبدی داشته باشم...
2706