2733
2739

من محل کارم چون سرم و پایین میندازم درد میگیره

با روغن زیتون یا خودت یا یکی تو خونه بگو برات ماساژ بده

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من وقتی میپزم اینقد میشینم کمرم درد میگیره 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
الان من ربطشو به گردن درک نمی کنم    

موقع ورز دادن خمیر چون حداقل ۱۵ دقیقه بدون استراحت باید ورز بدی به شانه و گردن و کمر فشار میاد

برای همین اونایی که دیسک دارن با دستگاه خمیر رو ورز میدن

2738
نه عزیزم  من همیشه خمیرو صد بار میکوبم اصلا ورز نمیدم عالی هم میشه واقعا

من عادت دارم ۱۵ دقیقه ورز بدم و بعدش صدبار بکوبم

البته همیشه میگن فقط یکی از این دو روش اما من دوتاشو انجام میدم

موقع ورز دادن خمیر چون حداقل ۱۵ دقیقه بدون استراحت باید ورز بدی به شانه و گردن و کمر فشار میاد برای ...

جالا بدون استراحتم نباشه که مشکلی پیش نمیاد وسطش کمی به خودت استراحت بده نیازی ام نیست زیاد فشار بدی بکوبش تو ظرف راحتتره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
پس چرا من اینطور نمیشم مگه چقدر می پزین😊🤔

هربار به اندازه3 روز میپزم البته تابه کوچیکی میزارم رو آتیش به خاطر همون خیلی زمان میبره

اخه عادت دارم ۱۵ دقیقه ورز بدم و بعد ۱۰۰ بار بکوبمش روی میز 

خب عزیزم عادت رو ترک بده اینجوری آسیب میبینی

2706