2737
2739
عنوان

اگزما و حساسیت پسرم😩😩

304 بازدید | 13 پست

سلام پسرم ده ماه و نیمشه، خونمون تهرانه ،از شش ماهگی تا الان سه بار براش اگزما پیش اومده، بار اول با سیتریزین و لوسیون مخصوص اگزما خوب شد، بار دوم خیلی شدید بود و حتی دکترش داروهاشو عوض کرد و کلی غذاهارو حذف کرد و با اینکه من تقریبا فقط برنج و نون و مرغ مبخوردم و به خودشم غذاهای آلرژیک نمیدادم ولی هرروز بدتر شد، سرتا پاشو اگزما گرفته بود(جوش های ریز و قرمز) خلاصه اومدیم مازندران خونه مادرم ،بعد از دو سه روز خود به خود دیدم داره خوب میشه و بعد از تقریبا ده روز خوب شد، مدتی که مازندران بودم  همه چی خوردیم و حتی یدونه جوش هم نزد، حتی هم خودم و هم پسرم ماست و پنیر هم خوردیم و خودم گوشت گاو خوردم ولی پسرم هیچی نشد، شوهرم قبل از اینکه ما بریم تهران خودش زودتر رفت و تراسمونو با تور پوشوند که گربه و کبوتر نیاد، دستگاه بخور خرید، خونه رو ضدعفونی کرد که شاید موثر باشه و بچه دیگه اینطوری نشه، بعد از دو ماه رفتیم تهران و باز دوباره بعد از یک هفته بدنش جوش زد😐دوباره پا شدیم اومدیم شمال و خودش بعد از سه چهار روز کم کم خوب شد،شمال هم بردمش دکتر، تا دکتره پوستشو دید گفت این حساسیت به پروتئین گاوه!!گفتم آخه ما وقتی شمالیم کلی بهش ماست و پنیر میدیم چیزیش نمیشه اما هروقت میریم تهران اینطوری میشه من مطمئنم تو خونه مون یه چیزی هست که بهش حساسیت داره، گفت نه ربطی به این چیزا نداره گفت شاید لبنیاتی که اونجا میخرید مشکل داره، هرچند ما همیشه پاستوریزه میخریم.، دیگه موندم چکار کنم، می گه هیچ آزمایشی هم نیاز نیست فقط بالینی میشه تشخیص داد، به خدا دارم دیوانه میشم، شوهرم تهران تنهاس، ما اینجا ،نمیتونم برم خونه ام😞😔کسی تجربه ای داره؟

دختر منم اینجوری بود تا یکسال هیچ نوع پروتیین گاوی و هر چیزی که شیر مثلا داشت نمیخوردم حتی کیک و بیسکوییت عوضش راحت شد و دیگه گریه نکرد از خارش و اگزما. بعدش خوب شد

اینقدر دلم ازش گرفته که اگر برگرده به وقتی که عاشقش شدم بازم سخته فراموش کردن ظُلمهایی که در حقم کرد. تو رو با خدات تنها میزارم. و میدونم یه روزی چرخ روزگار میچرخه به اون سمتی که من میرم

پماد ان ان استفاده کردی؟؟

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر منم اینجوری بود تا یکسال هیچ نوع پروتیین گاوی و هر چیزی که شیر مثلا داشت نمیخوردم حتی کیک و بیس ...

آخه چرا اونجا  میرم اینطوری میشه ،شمال هستیم چیزیش نمیشه؟

عزیزم هیچ ربطی به خونه و مازندران نداره من خودمم اگزمایی هستم .تغذیش باید تا کوچیکه همیسه کنترل شه. گوجه بادمجون ادویه .مواد افزودتی کنسرو فلفل و گرمی زیاد نخوره. اگر به پروتیین حساس نیست ماست هندونه خیار از غذاهای خوبیه 

روانشناسی کودک
2740
آره بابا انواع کرم ها و پمادها، همه رو دستم باد کرده

مگه میشه؟چون خیلیا ازش جواب گرفتن

خب کرم مرطوب کننده نیوا استفاده کن اونی که تو قوطی آبی رنگیه

خیلی خوبه

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

ب اب و هوای شمال میسازه پوستش. منم اینطوریم. پسوریازیس دارم میرم شمال خوب میشم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂