2733
2739
عنوان

دورهمی مامانایی که دوقلودارن.....

220 بازدید | 32 پست

بیایین دلداریم بدین خیلی خسته شدم.

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
منم دوقلو باردارم خیلی فکرم درگیر میشه بعضی وقتاکه چجوری از پسشون بربیام😢

چندوقتته

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدا بهتون صبر بده دست یکیش موندم

به خدا کم اوردم 

منم دوقلو باردارم خیلی فکرم درگیر میشه بعضی وقتاکه چجوری از پسشون بربیام😢

اگه کمک داشته باشی که بتونی استراحت کنی راحته ولی دست تنها خیلی سخته

2738
ای جونم دلتون میااااااد😍😍، من که عاشق دوقلوام اگه باردار بشم بفهمم دوقلو هستند ذوق مرگ میشم 😁😁

نمیخواد ذوق مرگ شی دنیا بیان از خستگی خودت هلاک میشی...  

والا من ک تو یکیش موندم...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
ای جونم دلتون میااااااد😍😍، من که عاشق دوقلوام اگه باردار بشم بفهمم دوقلو هستند ذوق مرگ میشم 😁😁

عزیزم ازدورقشنگه وقتی تو شرایط من باشی فقط میگی گریه کنم

خدا صبرت بده.میفهمم چی میگی من تو یه دونش موندش وای به حال تو که داری دوتا باهم بزرگ میکنی.

چند ماهشونه؟؟؟

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...

منم خیلی دوست دارم ولی وقتی فکر موقع گریه کردنشون و شیر خواستن باهم و خدای نکرده دل پیچه و اینا رو میکنم که تنهایی چطور باید هردو رو اروم کنم واقعا میترسم بچه اولم دلپیچه اش شروع میشد فقط بغل میخواست یا اوایل شیرم کم بود خیلی شبا گریه میکرد و همش تو بغلم بود حالا 2تا رو خدابخیر بگذرونه خدا قوت به شماهایی که2قلو دارید

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
2706