2737
2734
عنوان

عرق کردن شبانه در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 61821 بازدید | 53 پست

منم هشت ماه رو تموم کردم و وارد ماه آخر شدم. شبا از عرق کردن زیاد نمیتونم بخوابم. دیشب عرق کاسنی خوردم. واقعا تاثیر داشت و تا 3 ساعت اصلا عرق نکردم. انگار برنم یه هو خنک شد. گفتم شاید تجربم به دردتون بخوره

منم هفته ۳۸ هستم، به شدت تعریق دارم شبا، حس گر گرفتگی، الانم یخ گذاشتم توی دهانم،  باردار عزیزی که سرچ کردی و از گوگل اومدی، نگران نباش گویا طبیعیه😉

💗ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم هفته ٢٥ هستم با توجه به شرايط و بيمارى كرونا ترسيدم كه نكنه اين همه خيس شدن از سر و گردن و سينه از علائم كرونا باشه،در طول روز بهترم اما كافيه بخوابم،همه جا خيس ميشه،براى منم دعا كنيد 

منم هفته ٢٥ هستم با توجه به شرايط و بيمارى كرونا ترسيدم كه نكنه اين همه خيس شدن از سر و گردن و سينه ...

منم از اول ۲۸ هفته اینجور شدم از ترس کرونا و بارداریم نمیتونم حتی برم دکتر و از بدم

داغون شدم نصف شبی بلند میشم لباسمو عوض میکنم از بش که یقه لباسم بو میگیره از عرق 

انگاری طبعم خییلی گرمه سمتمون حتی خاکشیر نیست درست کنم یکم دما بدنم‌متعادل بشه ولی از این به بعد عرق کاسنی میخورم خداکنه خوب بشه

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2738
سلام منم 32هفتمه عرق میکنم شدید مثل اینکه طبیعی هست اگر فشارت اوکی باشه من الان راه رفتم جامم عوض کر ...

سلام منم آخر ماه چهارم بارداری هستم ظهرا و شبا که خوابم عرق و گر گرفتگی دارم که بیدار میشم و سرو گردنم خیس خیسه...

شکمم داغه...

همش میترسم کرونا گرفته باشم

پس طبیعیه گویا

اگه میشه واسم یه صلوات بفرستین تا دخترمو صحیح و سالم بغل کنم😍
فشارم بین ۱۱ ، ۱۲ هست . واقعا اذیت میشم. خدا رو شکر یه نفر دیگه هم بوده مثل من باشه! آخه الان که هوا ...

واااای منم ۲۰ هفتمه

نی نیت چیه

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

منم اواخر ماه هفت هستم از بس عرق میکنم لباسامو وسط خواب عوض میکنم چون غیر قابل تحمله

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

منم یک باردارم که سرو گردنم بهشدت موقع خواب عرق میکنه 28 هفتم

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
منم هفته ۳۸ هستم، به شدت تعریق دارم شبا، حس گر گرفتگی، الانم یخ گذاشتم توی دهانم،  باردار عزیزی ...

😁

منم هفته 30 هستم

موقع خواب لباس و روتختی و بالش و هممممه چی خیس میشه از عرق، خیلی حس بدیه، ولی خداروشکر که طبیعیه

2706