2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخورم؟

نه دیگه 

غرغره

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

احتیاج به چرک خشک کن داری عزیزم که باید حتمن دکتر تجویز کنه باتوجه به نوع عفونت گلوت فرق میکنه 

فعلن دو بار در شبانه روز آب نمک غرغره کن هم داخل بینی هم گلو  و حلق 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
2738

اکه از سرما خوردگیه ک با اب و نمک غرغره کن .ولی اگه همیشه هست و بلغمیه مایعات زیاد نباید بخوردی و خیار و گوجه و...کندر بجوی سرمه هم بزتی قبل خواب و..

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

من نزدیک ۲ ساله هروقت از خواب بیدار میشم گلوم باید ببخشید کلی خلط میاد دکترم قبلا رفتم تاثیر نداشت‌.موندم چیکارکنم خیلی بده😔😔😔

رویاهات رو برای آدم ها تعریف نکن، نشونشون بده!
2706