2733
2739

تاحالا شده همسرتون از اندام قیافه یا کارهاتون ایراد بگیره، یا اصلا تعریف کنه اون لحظه چه حسی داشتین؟؟ مثلا من همسرم گاهی شکممو میگیره میگه چربی خیلی ناراحت میشم، یا بهم میگه سیاه درحالی که پوستم سفید نیست ولی روشنه، اینجور مواقع ازش بدم میادولی وقتی بهم میگه مهربون ترین آدمی هستی که دیدم احساس میکنم خیلی دوسش دارم 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

تاپیک منم بیاین😢

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

🤦‍♀️🤦‍♀️

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
2738

فقط کافیه تا ایراد گرفت همچین چهارتا ایراد درشت و چاق بگیری تا جنگ جهانی راه بیوفته😀😀😀😀

چه معنی داره مرد ایراد بگیره😊

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄

من چاق نیستم همش شوهرم میگه چقدر چاق شدی شکمو نگاه. ولی اصلا ناراحت نمیشم اینا جدی نیس شوخ طبعیه

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

تا حالا ایراد نگرفته ولی وقتی دسپختمو جلو همه تعریف میکنه تو ماتحتم عروسی میشه😂یا هی بهم چشمک میزنه بوس میفرسته وقتی تو خونه اینور اونور میره میگه خوشگل. 😂ولی برعکس منم مث شوهر تو شکم اونو می‌گیرم یا میزنم عین ژله میلرزه یا بهش میگم چاقاله بادوم ناراحت میشه میگه شکمم خیلی گنده س؟ 🤣

تا حالا ایراد نگرفته ولی وقتی دسپختمو جلو همه تعریف میکنه تو ماتحتم عروسی میشه😂یا هی بهم چشمک میزنه ...

چاقاله بادوم خیلی خوب بود 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2706