2733
2739

یه مغازه فکستنی داشت پیرمرد چاق فرتوت با قد157 رفتم داخل مغازه ادرس بپرسم. گفتم باشگا پارمیدا این اطراف کجاست؟ گفت چیییییییی؟ گفتم باشگا پارمیداااااااا؟؟؟؟؟؟؟باز گفت چییییییی؟گوشاش سنگین بود سرمو بردم جلو داد زدم پدر جااااااااانننن باشگااااااااااااه پارمیدااااااااااا کجاااااااااااااسسسسستتتتتتت؟ یه دفه یه لبخند ریزی زدو دستمو گرفت (بازومو) گف بیا پشت اول یه چی بخوریم بعد ادرسو بت میدم  

دستمو کشیدم گفتم خجالت بکش چرا بمن دست میزنی گفتتت وایییی دخترم چه حرفیه اینجا مدرسه هست سرخیابون دختر بچه ها میان خرید میکنن پیشم من امین مردم هستم توجای دخترمی چرا فکر بد میکنی بیا بریم پشت گفتم برو بابا مردیکه خلاصه این امد دنبالم که پدجان منو ببخش منظوزی نداشتم و فلان گفتم نمیخام برو اونور بیینم

دارم فکر میکنم این پیر مرد به منه دختر23ساله بزرگ رحم نکرد وای به اون بچه های ک میرن مغازش مامانا مراقب باشین

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا امشب انقد ازاین مدل تاپیکا میزنین اخه😐😐😞😞😞قلبم دردگرفت بخدا

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
امشب دارین میرینین تو اعصاب مادرها،با تجاوز به بچه ها،،چه خبره

دقیقا بخدا دخترمن دوسالشه حالم خیلی بدشده قلبم داره تیرمیکشه😭😭😭

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2706