2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم فقط با سونو مشخص میشع البته یکی از علائم شایعش درد خیلی زیاد موقع پریودی هستش 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2731
با عکس رنگی فک کنم

نه با سونو متوجه میشن من قبلا کار میکردم تو مرکز سونوگرافی 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2738

دکتر من برا چسبندگی رحم برام سونو نوشته 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
نه حتی با سونو گرافی هم مشخص نمیشه تنها راهش عکس رنگی هست

عکس رنگی چسبندگی و بسته بودن لوله های فالوپ رو نشون میده ولی در مورد چسبندگی رحم و تخمدان ها فقط سونو کاربرد داره 

چسبندگی داخلی یا خارجی؟

فرقی داره ؟

من دهانه رحمم نگاه میکنم همش چسپده به هم می‌تونه چسپندگی باشه

البته قبلا دکتر گفته بود که دارم از وقتی کرونا اومده نرفتم ببینم خوب شده یا نه

ولی من هیچ علائمی ندارم

فرقی داره ؟ من دهانه رحمم نگاه میکنم همش چسپده به هم می‌تونه چسپندگی باشه البته قبلا دکتر گفته بود ...

وقتی علائم نداری بیکاری دنبال مریضی میکردی تو خودت بعدش چیزی به اسم چسبندگی خارجی نداریم 😐 عزیرم من بیمارستان کار میکردم تو بخش سونو اطلاعات خواستی بهت بدم اطلاعاتم در مورد چسبندگی یا همون اندومتریوز زیاده 

فرقی داره ؟ من دهانه رحمم نگاه میکنم همش چسپده به هم می‌تونه چسپندگی باشه البته قبلا دکتر گفته بود ...

عزیزم با دیدن دهنه ی رحم ک نمیشه گفت

چ جوری نگاه میکنی

اون قسمت جلو ک همیشه حالت چسبندگی رو داره

من دکترم گفته مشکوکم ب چسبندگی رحم البته از قسمت بیرونی گفت رحمت احتمالا از پشت ب کمرت چسبندگی داره چون موقع پریود دردای شدید لگنی دارم موقع دفع ادرار مشکل دارم موقع نزدیکی گاهی اوقات درد دارم ابنا علایمشه

2706