2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من یه سال و نیم مدرسه شاهد خوندم

راضی بودین خیلی از مدرسش تعریف شنیدم    و فک کنم شرایط ثبت نام سختی داره ضمنا جز خانواده شهدا و ایثارگر هم نیستیم ولی دوس دارم پسرمو ثبت نام کنم 

هرچی پایم قوی شد مال همون دورانه خیلی بهمون میرسیدن اصن نمیذاشتن ک درس نخونیم والا خیلی ساله نمیدونم ...

من خیلی دوس دارم ثبت نام کنم پسرمو  ولی زیاد امیدوار نیستم موفق بشم 

2740
راضی بودین خیلی از مدرسش تعریف شنیدم    و فک کنم شرایط ثبت نام سختی داره ضمنا جز خانواده ش ...

نه من خانوادم نه ایثارگر بودن نه شاهد تنها سهمیه ای که داشتم و قبولن کردن مادرم دبیر بود و پدرم کارمند دولت

از محیطش و امکاناتش راضی بودم خییییییلی دوس داشتم مدرسه رو ولی حرفه ای واسه تیزهوشان کار نمیکردن بخاطر همین سال پنجم وسط سال مدرسه م عوض کردم رفتم یه جایی که خیلی کوچیکه و اصلا امکانات نداشت بچه هاش هم خیلی خودبزرگ بین بودن فقط بخاطر یه معلم خاص و قبولی تیزهوشان وگرنه ضرر روحی روانی که بخاطرش بهم وارد شد هنوزم که هنوزه بعد از ۱۰ روم مونده

2706